Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szakitott úgy 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szakitott úgy 1 hónapja, azóta megismertem valakit. Most meg visszatáncolna. Voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

A helyzet az,hogy nagyon szerettem öt, túl se vagyok rajta. Közben megismerkedtem egy sráccal, akivel jól elvagyunk. Tényleg jól érzem magam vele, bár még nem lett komoly a dolog.

Mit tennétek a helyembe?


2013. okt. 18. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
volt, nem kell visszafogadni, ennyi :)
2013. okt. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha egyszer szakított nemsokára úgyis dobna megint.

Maradj az új sráccal, õ régi meg mehet ahova akar.

2013. okt. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Voltam ilyen szitut. Minden srác szereti nagyon a kényelmet, akkor is ha kedves, akkor is ha nem.

(Ugyanez van a házasságtörő pasikkal is, akik a házasságukból SOHA nem fognak kilépni a kényelem miatt, de ez másik téma)

Akármennyire is fáj, de tisztán látszik, hogy fejben a srác annyira gyerek még és főleg tapasztalatlan, keveset csalódott, s így téged nem tud megbecsülnie, nincs viszonyítási alapja.

Ha tényleg fontos neked, akkor egyelőre, 1-2 évig maradjatok csak barátok, extrák nélkül, hadd darálja meg egy kicsit még őt az élet. Látom, hogy nem árt.

Ha most azonnal visszafogadnád, annak nagy lenne a veszélye, hogy továbbra sem becsülne meg és így az is lehet, hogy rengetegszer csalna meg kapcsolatban-házasságban-gyerekekkel.

Ezek között mérlegelj egy kicsit.

2013. okt. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolsó köszönöm szépen, nagyon hasznosakat irtál. Én is úgy gondoltam,hogy eszembe sincs azonnal vissza fogadni.

Ahogy irtad, tényleg tapasztalatlan, nem volt túl sok kapcsolata még.

2013. okt. 18. 13:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem az a tapasztalatom, hogy nem szabad visszafogadni olyat akivel már szakítás volt. Teljesen mindegy ki szakított kivel.


Mert a szakításnak mindig oka van. Igen? Szakít? oké, de akkor ne is akarjon visszajönni. Én ezt saját keserű tapasztalataimból tanultam meg.


A srác nem becsült meg, szakított, tehát nem szeret!!!!!. Majd amikor látta hogy nem pótolhatatlan , (lett másik pasid), vissza akarta volna könyörögni magát. Ennél a viselkedésnél a világon kevés szánalmasabb dolog van.


27/N

2013. okt. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!