Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm azt akarja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm azt akarja, hogy ne dolgozzak, hanem helyette legyek vele többet, vajon igaza van?

Figyelt kérdés

Dolgozom fősüli mellett, mert szüleim piszkáltak eddig, hogy miért nem dolgozom és lustának tartottak és ezt sokszor a fejemhez vágták, mert eddig évekig nem dolgoztam. Szeretnék autót venni, meg mellé egy kis pénzt, hogy suli után legyen miből elindulnom az életbe.

Azonban ez azt eredményezi, hogy barátnőm szakított velem, mert heti 3x tudnánk csak így találkozni és neki ez nem elég.

Igaza van? Tényleg adjam fel a munkámat? Volt már valaki így? Mi a megoldás?



2013. okt. 18. 12:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
groteszk a kérdés.. engem is anno arra kért az exem, hááát nem:D
2013. okt. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
feladod a munkádat más meg évekig nem talál szóval azért ezen is gondolkozz el, hülyeség nincsen igaza egyébként felnött vagy dolgozni kell és fog is kelleni ha megakarsz élni valamiből
2013. okt. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Heti 3 sztem jó arány munka és suli mellett. Elhiszem, hogy lenne veled többet is, de az életed megalapozása is fontos most! Ha ezt nem érti meg... 19l
2013. okt. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
:D dehogy add fel a munkád! kis sz*ros volt még a barátnőd...
2013. okt. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, nincs igaza.
2013. okt. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
ha szeretne a barátnőd és nme lenne ennyire geosita akkor emgértené azt ami neked fontos. Aki ilyen miatt szakit az egyértelmű hogy nem téged szeret hanem indegy ki van mellette csak midnig mellette legyen. félre ne érts én is igénylem a napi kapcsolatot, volt távkapcsoaltom ami pont emiatt nem működött egy idő után, de vannak helyzetek amikor nem megoldható a dolog. késöbb ez biztos változna. Ezt meg kéne értenie. A heti 3 nem is oylan sok, sokan akár hetekig nem tudnak találkozni mégis kibirja a kapcsolatuk. Akkor lenne jogos a szkitás ha mondjuk amiatt nem találkoznál vele mert a ásik 4 napon mondjuk a haverokkkal sörözöl vagy mert lusta vagy hozzá. Nagyon éretlen és egosita a barátnőd.
2013. okt. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nyomd a p..fájába a kérdést: Miért akarja ezt tőled: konkrétan ő akar téged eltartani?

Remélem, hogy van már személyi igazolványa és van min. 18 éves, hogy ezt megértse.

2013. okt. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szeretne többet találkozni, ezért szakít, hogy egyáltalán ne találkozzatok? Logikus, valóban....


Szóval ez tipikus példája a hibás problémakezelésnek. Mit lehetne tenni? Vagy örülsz, hogy megszabadultál egy konflikuskezelésben elégtelenre vizsgázó valakitől, vagy pedig szépen leültök beszélgetni, és pontosan tisztázzátok, hogy ki mit szeretne.

Fogalmazza meg pontosan, hogy neki mennyi, és milyen típusú (időtartamú, jellegű) találkozás lenne elég. Beszéljétek meg, hogy ezt hogyan lehetne megvalósítani. Mondd el, hogy neked fontos a munkád, de szeretnéd az ő igényeit is figyelembe venni, viszont ehhez pontosan meg kell tudnia fogalmazni azokat, csak úgy lehet összehangolni. (Ilyenkor ki szokott derülni, hogy nem is az az igazi probléma, amiről szó van, hanem valami egészen más, amit könnyedén meg lehetne oldani, ha mindkét fél nyitott rá.)

2013. okt. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szia!

19 éves vagyok, szintén dolgozom. Barátnőmet heti 1x látom(max. 2héten 1x) a sulija miatt.

Nálunk pont fordított a helyzet, engem is zavar a kevés találkozás, emellett viszont nagyon szeretem és tiszteletben tartom a tanulmányait.

Szóval ha te heti 3x tudnál vele CSAK találkozni, én még nagyon is örülnék a helyében.

Viszont az ilyen lány aki azt mondja ne dolgozz és csak vele foglalkozz, az valószínűleg sosem volt még olyan helyzetben mint te. Aki ennyire nem tiszteli a másik "helyzetét" mint ő, azzal foglalkozni sem érdemes (szerintem)...

Nem lehettek olyan idősek hogy egész nap egymáson lógjatok, hagyjátok egy kicsit élni a másikat...

2013. okt. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Érdekes lányt fogtál ki. Ha nem akarsz vele tovább lenni vagy fordítva akkor én nyugodtan "átvállalom" :)
2013. okt. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!