Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy dolgozzak fel egy szakítást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzak fel egy szakítást?

Figyelt kérdés

Vége lett egy kapcsolatomnak, mert egy 3. fél lépett közénk. A lány azt hitte, hogy nem szeretem és azért választotta a másikat. Tudom, hogy ő a hibás és haragszom is rá, de szeretem. Mindig rá gondolok.

Hogyan tudnám elfelejteni?


Elsősorban saját tapasztalatokat kérnék, nem könyvbe írt praktikákat.


2012. jún. 27. 21:05
1 2
 1/12 pontazvagyok2 ***** válasza:
jegermaister :DDD és mikor már eleget ittál menny és ver össze a gyereket és cuccold szét a volt csajodat és közbe ordibáld hogy szeretlek imádlak ... biztos hatásos lesz ... xD
2012. jún. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mivel nem egy hosszú kapcsolat, pont a szakítás előtt párhéttel jöttem rá, hogy mit jelent nekem. De akkor már nem volt menthető a dolog. Legalábbis nem rajtam múlott. És ez a mai napig bosszant.
2012. jún. 27. 21:07
 3/12 anonim ***** válasza:
Aludj sokat, és a maradék idődet meg más agyi elfoglaltsággal kösd le (bármi ami elvonja a gondolataidat.)
2012. jún. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 pontazvagyok2 ***** válasza:
Értem ez tényleg szar lehet bocs a hülyeségért ésa bunkóságért ... ezt sztem csak vele tudod megbeszélni senki mással ... próbálj meg vele erről beszélni mióta szakítottatok am ?
2012. jún. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4 napja. Megbeszéltük az egész dolgot. Visszafogadni nem fogom, mert csúnyán átvágott és hazudozott nekem. Semennyire nem tudnék már bízni benne. Ennek ellenére még bele vagyok zúgva.
2012. jún. 27. 21:15
 6/12 anonim ***** válasza:
Sajnos ez ilyen, nőkben is van szélhámos, ugyan úgy mint férfiakban. Túl kell lépni rajta, itt a nyár sok lehetőség lesz új lányokat megismerned, ne szomorkodj. Próbáld lefoglalni magad, sportolj valamit, vagy legyél többet közeli barátokkal, szórakoztasd magad. Elég rövid kapcsolat volt, neked is fog működni, ahogyan nekem is működött ez több éves kapcsi után. Fel a fejjel! 22F
2012. jún. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kutyaharapást szőrével!


Amúgy mi az hogy ő a hibás???

Szerintem te is hibás kell hogy legyél!!!

28F

2012. jún. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy én vagyok a hibás. Azt mondta, hogy ismerősével el megy bulizni, mert már rég megígérte neki. Én meg nyugodt szívvel elengedtem, mert azt elfelejtette mondani, hogy az az ismerőse már féléve próbálkozik nála.
2012. jún. 28. 14:12
 9/12 anonim ***** válasza:

de te is hibás vagy, hogy félrelépett, különben nem tette volna meg. Így nehéz megmondani, hogy mit rontottál el, gondold át, hátha rájössz. Ez is segít feldolgozni és abban is hogy a következőnél mit ne kövess el. Legalábbis nálam ez segített. Ja és menj el szórakozni a barátaiddal.


sok szerencsét.

22f

2012. jún. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

06-28 14:12


Vedd ki a fejed a csőből, mert már egész jó kis csőlátásod van! :D


Nem arról az egy estéről van szó!!! Mit nem adtál meg neki? Mi kellett neki amit az a másik tudott csak megadni neki????!!!!

2012. júl. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!