Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most komolyan én vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan én vagyok a hülye, ha kettesben akarom ünnepelni az évfordulónkat a Szerelmemmel?

Figyelt kérdés

Ma vagyunk 4 éve együtt. És bár Ő ma este 9-ig dolgozik, de utána én azt terveztem, hogy kb. addigra főzök valami finomat, majd hazajön, esetleg gyertyát gyújtunk, de mindenképp meghitten megvacsorázunk, aztán koccintunk egy pohár akármivel, majd szerelmesen összebújunk és mittudomén - nézünk valami filmet, vagy akármi... stb., stb., stb.

Erre az egyik havernője ma rámír, hogy "ma van az évfordulótok? Este iszunk rá, jöttök remélem!" - hova??? Minek??? Ez a MI KETTŐNK "bulija", amit talán nem nagy társasággal, lerészegedve akarunk megünnepelni, hanem összebújva, kettesben!

Szerintem bunkóság volt tőle, hogy ezt írta - vagy én vagyok a hülye?


2013. okt. 18. 13:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A kérdés első feléből úgy tűnik, hogy még nincs konkrét terved az estére. Azt kérdezem én, miért nem lehet ezt megbeszélni a pároddal ahelyett, hogy itt pánikolsz.
2013. okt. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mi van?? naná, hogy kettesen akarod ünnepelni, nem lagzi ez, hogy barát-barátnő-haver ott nyomuljon. Boldog évfordulót!
2013. okt. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Megleped a párod este,és kész,aztán a továbbiakat megtudod már vele beszélni.Elvégre ez kettőtök döntése,illetve estéje.
2013. okt. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Miért nem válaszoltál, hogy most kettesben terveztetek programot, majd legközelebb. Felesleges a kiakadás.


23N

2013. okt. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak: de igen, van konkrét tervem az estére, az, hogy kettesben leszek a barátommal, itthon és romantikázunk, ez elég konkrét... :)

És azért pánikolok, mert sajnos eléggé jól ismerem Őt és tudom, hogy simán megfordulna a fejében, hogy menjünk el haverokkal ünnepelni. És akkor én nem mondhatom neki azt, hogy mégis maradjunk itthon, mert ha nem az van amit Ő akar, akkor úgyis csak sz@r lenne a hangulat... :S

2013. okt. 18. 14:00
 6/11 A kérdező kommentje:

Azért, mert ez a havernője másik városba költözött és csak ritkán jön ide, ahol mi lakunk.

De miért pont most kell neki jönnie???? :(

2013. okt. 18. 14:01
 7/11 anonim ***** válasza:
Az egész kérdésfeltevésnek semmi értelme. Hasznos tanácsot maximum annyit fogsz kapni, hogy esetleg BESZÉLD MEG a pároddal. Ha meg a pároddal nem lehet egy ilyet megbeszélni, akkor lehet nem is annyira a PÁROD.
2013. okt. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is kicsit tolakodó volt a havernő, de nem biztos, hogy rosszat akart. Én visszaírnék, hogy nagyon kedves, köszönöd a meghívást, de ne haragudjon, te úgy tervezted, kettesben ünneplitek meg ezt a pároddal, már készül a meglepi. Esetleg máskor, egy közeli időpontban bepótolhatjátok a közös iszogatást.
2013. okt. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"simán megfordulna a fejében, hogy menjünk el haverokkal ünnepelni. És akkor én nem mondhatom neki azt, hogy mégis maradjunk itthon, mert ha nem az van amit Ő akar"


De hát milyen kapcsolat ez így? :(

Miért nem beszéled meg vele, hogy te itthon szeretnéd ezt a napot megünnepelni, ünnepelhettek a haverokkal is, csak velük esetleg másnap, vagy a legközelebbi szabad hétvégén. Akkor nem marad el a haveros program sem, az évforduló estélyén mégis kettesben ünnepeltek.

2013. okt. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8-9-es vagyok megint. Egyébként annak idején mi is így oldottuk meg. A férjemnek nagy baráti köre volt, szerettek együtt bulizni. Az első évfordulónkon a férjem megkérdezte, hogy mi lenne, ha tartanánk ezalkalomból egy nagy bulit a haverokkal? Akkor én is azt mondtam, hogy nekem ez nem olyan, mint egy szülinap, ez kettőnkről szól és jobban szeretném kettesben tartani. Aztán később jöhet a buli. Nem is volt vita köztünk belőle, a férjemnek is tetszett ez a verzió.
2013. okt. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!