Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennetek a helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennetek a helyemben 5ev utan? Megbocsassak neki?

Figyelt kérdés
nem tudom hogy miert de a paromal 5eve vagyunk egyut abbol fel eve jegyesek.en 2muszakban dolgozom es rajottem h amikor delutanos voltam o ismerkedos oldalakon irogatot nagyos sok lanyokkal es intim kepeket kert toluk szoval bolonditotta oket,es telefonon is sokat felhivot.de ez igy ment 3evig es most tudtam meg.de o azt allitja h o engem nagyon szeret es h csak unatkozot es ezert szokot irogatni .ezert kerlek titeket ti mit tenetek ha ilyen helyzetben volnatok.annatok megegy esejt ugy h mar egyszer attatok mer ez mar a masodik esset?irjatok kerlek.25l
2013. okt. 18. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
És azt akarod hogy a következő 20 évben is ezt csinálja? Na meg persze pár havonta néhánnyal keffent is. Ha eddig nem tette, majd fogja! Dehogy bocsáss meg! Keress jobbat! Gondolj bele, tisztességesebb pasik is vannak! Mellesleg "nagyon jól" mehet neki, ha annyira ráér....
2013. okt. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem. Ez elég rossz előjel ahhoz, hogy ne tartsd megbízhatónak. Szerintem. Én kerülném az ilyen embereket, nem épp a hűség mintaképe. Már az is épp elég rossz, hogy másfelé kacsintgat.


22/F

2013. okt. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én ha unatkozom, akkor lefoglalom magam, de ha nincs semmi, amit csinálhatok, játszom a telefonommal :D de házimunka sajnos mindig van :P szóval ez egy nagyon szar indok.


amúgy ha jól veszem ki, ez már a második esélye lenne... nem hiába van az az angol mondás is, hogy "Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me." ha egyszer átversz, az a te szégyened, de ha másodjára is, az már az enyém! gondolkodás nélkül dobd ki a fenébe.

2013. okt. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!