Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsássak neki? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsássak neki? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Párom másfél hete beregisztrált külömböző társkereső oldalakra ,köztük erotikus oldalra is (barátokat kereső célzattal mint utóbb kiderült)valamint szex csetelni akart illetve bele is ment egy kb két mondatos beszélgetésbe ami ímélben zajlott.láttam hogy csak bepróbálkozott és a válaszokra már több napja nem is reagált.Ez kiderült (kiderítettem)kapcsolatunk az elmúlt pár hétben hónapban kissé zavaros lett,eltávolodtunk .amikor szembesítettem ezzel ,bosszú volt a válasz amiért nem közeledtem úgy hozzá ahogy szerette volna egyébként beszéltünk is erről (Nem egy matyóhimzés de én se vagyok az)...utólag nagyon megbánta elmondása szerint,kézzel lábbal próbálkozik hogy bocsájtsak meg neki ..még szeretem ..és ő is engem nagyon ..érthetetlen miért tette..sose bosszulnék így a helyében.

Mi tévő legyek a haragom óriási.



#Megbocsássak neki? #Ti mit tennétek?
2013. máj. 15. 14:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, tudsz-e ezek után bízni benne.
2013. máj. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Valaki meg az én nevemmel regisztrált be ilyen társkereső oldalakra. Tele van a levesládám ilyen társkereső hülyeségekből. Szerencsére csak az egyik e-mail címemről jönnek ezek a ....
2013. máj. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Pofozd fel.
2013. máj. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mi volt a bosszú?


Amúgy te tudod,de ez így nem jó,tehát az nem elég,hogy csak úgy folytatjátok,hanem meg kell javítani előtte.

2013. máj. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ha felpofoznám mosst még azt is elviselné annyira maga alatt van..de amúgy se ütném meg
2013. máj. 15. 14:51
 6/12 A kérdező kommentje:
Ő most a javításon van gőzerővel...én nem ..még nem
2013. máj. 15. 14:52
 7/12 A kérdező kommentje:
És igen (az elsőre válaszolva )valóban az a legrosszabb hogy tudok e még bízni majd benne...ő váltig állítja hogy csak a NEMközeledés miatt bosszúból tette
2013. máj. 15. 14:54
 8/12 anonim ***** válasza:
Kicsit óvodás szerelem gyanús ez. Semmi nincs abban, ha valaki ilyenekre regisztrál, inkább örülj, hogy nem a valóságban szexel nőkkel.
2013. máj. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

még annyi én 36férfi

ő 28nő

2013. máj. 15. 14:56
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez egy hülye válasz a párod részéről, hogy a "nem közeledés miatt". Gondold el, ha több gyermekes szülő lennél, vagy kórházban feküdnél, és mondjuk nem közelednél a párodhoz egy hétig, akkor arra az a reakció, hogy elmegy másikat keresni? Ez hol bosszú? Ez nem bosszú, ez subaduma. Ha problémája, hogy nem közeledsz, vagy zavar van a kapcsolatban, akkor azt még az elején jelezze, amikor először fölmerül a probléma, ne a hátad mögött "bosszuljon". Ráadásul, ha jól értem, te csak véletlenül jöttél rá, nem ő mondta neked, tehát, lehet, hogyha nem jössz rá, akkor sosem derül ki. Ergo a "bosszú" az elég gyenge kifogás.
2013. máj. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!