Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy segíthetnék a barátnőmnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy segíthetnék a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
megjegyez minden apróságot ami két értelmű vagy rosszul elsült viccet mindent amit mondtam és félre érthető és állandóan a fejébe jár nem azért mert felidézi magától elő jönnek és ez jár a fejében és emiatt rossz kedve van azt mondta hogy ő mindig is ilyen volt nekem ez nagyon rossz hogy ő emiatt rossz kedvű én nagyon szeretem őt de nem tudom hogyan segíthetnék neki kérlek lányok fiuk mit csinálhatnák hogy jobb legyen neki hogyan segíthetnék én nagyon szeretem és bármit megtennék hogy boldog legyen

2013. okt. 18. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy szereted, és nem vagy rosszszándékú! Ennyi!
2013. okt. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Öleld át és mondd meg neki, hogy õ a mindened és hogy te sose akarnád õt megbántani.
2013. okt. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!