Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ilyen korban élni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyen korban élni kéne még a lehetőségeimmel, vagy szerencsésebb komolyabban venni a kapcsolatokat?

Figyelt kérdés

Az elmúlt kb 6 évemet 2 komoly kapcsolatban töltöttem, bár egy rövid időre kipróbáltam a "változatosabb" életet is, sok sráccal randiztam, sőt, nagyon sokkal, de egyik se fogott meg igazán, na meg rájöttem legalább, hogy ez nem az én műfajom (semmi szexuális dolog nem volt).

Mostanában alakulóban van a kapcsolatom valakivel, akibe szerelmes vagyok egy ideje, de valahol érzem, hogy nem fog ez örökké tartani, meg már alapvetően nem tartom olyan jó dolognak a kapcsolatokat az alapján, amit látok magam körül. Még a legboldogabb pasik is nagyrészt más nőkről álmodoznak, én meg az a típus vagyok, akit csak az az egy srác érdekel, és azon túl szemellenző és kész.

Viszont mindig is sok olyan férfi próbálkozott nálam, akik valamilyen szempontból nagyon érdekes életet élnek, akár azért, mert valami érdekes hobbijuk van, vagy éppen nagyon gazdagok és bármire futja, vagy híresek, vagy csak szimplán mindenhol ismeretségeik vannak és ezáltal mindenhol ott vannak. Talán 1-2 ilyen kapcsolatot is megérné "kipróbálnom"?

Most tekintsünk el lehetőleg attól, hogy milyen számító ribi vagyok, meg hasonlók, pusztán éljétek bele magatokat a helyzetbe, hogy nincs senkitek, de lehetőségetek lenne a számotokra álom életet élni. És erről a szituról érdekelnek vélemények. :)

22L


2013. okt. 19. 15:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ebben a korban még inkább kalandozgass, ráérsz még megkomolyodni.. de ha úgy érzed, h ő az igazi, akkor ne szalaszd el:D ezt neked kell megérezned..
2013. okt. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
legyél ribi, csak nem fogsz tudni megállni
2013. okt. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
utolsó, miért lenne attól ribi h nem megy bele komoly kapcsolatba??
2013. okt. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mindegyik lány ribi, aki nem szerelemből fekszik le egy pasival...
2013. okt. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ha valaki még élni akar,nem lekötni magát,hanem kipróbálni ezt azt,azt tökre megértem.

de ha szerelmes vagy valakibe,és alakulgat,akkor mi a kérdés?mért nem rá koncentrálsz,ha tényleg szereted?

(azért érdekel,mert voltam hasonló helyzetben a pasi állítólag tökre szeretett stb..és idősebb mint te,de mégse kell kapcsolat.)

te tényleg szerelmes vagy?Lehet,hogy rizikós és nem fog örökké tartani,de akkor sem értem.

2013. okt. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ohh, mert minden pasi szerelemből fekszik le a lányokkal?:D ne vicceljünk már:D
2013. okt. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
szerelmes, de a pénzes-híres-utazós pasik anyagilag jobban megérik
2013. okt. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Én tényleg az vagyok, életemben most harmadszor, szóval nem mondom rá minden kósza érzésre, hogy szerelem.

De úgy érzem most a lelkem belefáradt ebbe, hogy mindig felelősséggel lenni valakiért, szem előtt tartani, hogy a tetteim hogy hatnak az életére, stb... kicsit szerintem én túl komolyan veszem a kapcsolatokat, az a baj, és szeretnék most ettől mentesülni.

Bár úgyse fog menni, mert őt fogom választani, tudom... :)

Csak próbálom lebeszélni magam a dologról.

2013. okt. 19. 15:53
 9/13 anonim ***** válasza:

Lehet látni, hogy egy értelmesebb lány vagy, de nem stabilabb jellem, és nem tudsz ellenállni a média, divat, trendek hatásának. Azon gondolkodsz, hogy carpe diem módra érdemes-e csak szexelni, szórakozni, esetleg pénzesebb, híresebb férfiakkal összejönni. Lehet csábítónak tűnik ez az út, de őszintén: hány boldog celebek láttál már? A drogos Paris Hilton vagy a Lohan lányt, vagy Winehouse-t aki túladagolta magát. Azt kéne realizálni, hogy nem a pénz, kocsik, siker, és nem is a legjóképűbb srác fog boldoggá tenni. Csak Te magad, ha ismered önmagad, tudod milyen férfi illik hozzád és vele megpróbálod megélni a legmélyebb, legtartalamasabb érzelmeket.

Úgy is meghalsz, és halálod pillanatában amikor lepereg az életed le fogod sz*rni, hány bulin vettél részt, vagy milyen ruha volt rajtad, de azt azzal a bizonyos sráccal még a legátlagosabb percek is megmaradnak majd.

Persze én idealista vagyok, nem tudhatom, Te is az vagy-e.

25/f

2013. okt. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ki beszélt celebekről? csak egy kicsit szórakozni akar 2 komoly kapcsolat után.. és valljuk be, egy kapcsolat nagyon megterhelő is tud lenni..
2013. okt. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!