Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális dolog, hogy vannak akik csak így eldobnak jól működő kapcsolatokat is?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, aki az elmúlt években mindig kapcsolatban volt (legalább egy éves, szóval azért komolynak mondható). Az összes kapcsolata olyan volt, hogy a pasi odáig van érte, mindenben őt teszi első helyre, látszik mennyire szereti, jó társ, sokat vannak együtt... stb, ismertem minden barátját, mindről csak úgy sütött a szerelem.

De ez a lány mégis elhagyta őket annak ellenére, hogy azt mondta, hogy tudja hogy minden jó, de úgy érzi, hogy létezik tökéletes kapcsolat is, és nem akar erről lemondani...

Ilyenek miatt szakított például, hogy nem volt hasonló az érdeklődésük, és igaz a srác attól még csinált mindent a lánnyal, de azt mondta a barátnőm, hogy neki az úgy nem jó, mert tudja, hogy igazából a pasi ezeket nem is akarja... vagy legutóbb azért szakított szintén olyan kapcsolatban, ahol minden az ég világon stimmelt, mert a pasi nem elég szenvedélyes..és még sorolhatnám...

Most komolyan, nem igazságtalan ez így? Érte sorban állnak a tényleg tökéletes pasik és ilyen kis hibák miatt eldobja magától, mások meg, a nagy többség szenved mindenféle középszerű kapcsolatokban, vagy éppen abban se, ha még ez se akar összejönni... pl én is bármit megadnék ilyen kapcsolatokért.

Nem értem ezt... Hogy képes eldobni magától ilyen férfiakat?

És ami a legdurvább, hogy tényleg mindig igaza van, talál mindig az előzőnél még jobbat.

De akkor is... ti ismertek ilyen embereket? Mit gondoltok erről?

Engem mindig teljesen megdöbbent, hogy ezt mégis hogy meri eldobni magától.


2013. máj. 8. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:
történelmi-társadalmi okai vannak annak, hogy ma úgy működnek a kapcsolatok, ahogy működnek. msot fáradt vagyok leírni,de ha érdekel, utána tudsz olvasni.
2013. máj. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Neked meg nem jutnak ilyen jó partyk?

Amúgy meg, nem te éltél benne azokban a kapcsolatokban, az egy dolog, hogy valamit kívülről látsz. A barátnőd dolga, fogadd el. Lehet, hogy neked igazságtalan, de én pl ebben semmi kivetnivalót nem látok. Mindenki úgy boldogul, ahogyan neki jól esik.

2013. máj. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális...a legtöbben a tökéletesre vágynak...és tűnhet egy kapcsolat tökéletesnek, ha az egyik fél nem szereti igazán a másikat, akkor az nem jó kapcsolat. Külső szemmel a barátnőd szívtelennek tűnhet, de akkor még inkább az lenne, ha hamis dolgokkal hitegetné a srácokat...akkor inkább szakítson.
2013. máj. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen amúgy szívtelennek tűnik nekem tényleg egy kicsit... és ő is mindig ezt mondja, amikor kérdőre vonom, amit te is írtál (3-as), hogy akkor lenne szemét, ha együtt maradna velük úgy, hogy nem őket tartja a tökéletesnek.

De szerintem ez akkor is szemétség, ha ott van egy pasi aki bármit megad érte, akkor eddig is csak kihasználta ennyi erővel..

2013. máj. 8. 23:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Ebben tényleg lehet igazság...bár szerintem tény, hogy egy párkapcsolat nem csak arról szólhat, hogy minden tökéletes...minden találkozásnak, kapcsolatnak oka van...mindenből tanul az ember...lehet, hogy nem élete szerelmét találja meg egyből, de attól még szeretheti, tisztelheti azt az embert, akivel akkor együtt van.
2013. máj. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hmm én is ilyen vagyok, mindig úgy érzem hogy találhatok még egy kicsit jobbat és csak egyszer élek, nem akarom elszalasztani ezt a lehetőséget. Mert ha benne maradnék a kapcsolatban, akkor lehet hogy azon agyalnék egész életemben hogy mi lett volna ha...
2013. máj. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"És ami a legdurvább, hogy tényleg mindig igaza van, talál mindig az előzőnél még jobbat. "


Megadtad a választ. Én sem ragadok le olyannál (sőt, én már rutinosabb vagyok, tudom mit keresek, tehát nem is nagyon kezdek olyannal), aki nem felel meg a legtöbb "elvárásomnak". És ez fordítva is igaz, hogy ha én érzem, hogy nem engem keres, csak legyen mellette valaki, akkor sem akarok kapcsolatot. Tökéletesség nincs, de csak ésszerű kompromisszumokat érdemes meghozni!

2013. máj. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
egyetértek veled kérdező én sem szakítanak emiatt a barátod nem elég toleráns viszont nagyon finnyás válogatós így sose fogja megtalálni az igazit de mégcsak boldog sem lesz. lejebb kéne adni az igényéről
2013. máj. 9. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

egyszer majd a barátnőd lesz halálosan szerelmes és vele fognak úgy szakítani, hogy legszívesebben a szálkás deszkát nyalná, az nem fájna neki annyira mint hogy összetörik a szívét.

egyszer vele fognak szakítani azért mert "bocs, találni akarok jobbat". akkor majd megtanulja, hogy nem játszunk hónapokig a pasik érzéseivel. ha nem okés , miért nem tudja 1 hónap után megszakítani a kapcsolatot? miért kell 1 évet várni?


és igen, az élet igazságtalan. én 5 évig szenvedtem mert sorra megbántottak, eldobtak, mire megtaláltam az igaz szerelmet, a férjemet. minden szenvedés megérte! viszont végig kellett mennem minden pofára esésen ahhoz, hogy vele lehessek.


az élet ilyen.


27/N

2013. máj. 10. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!