Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elsősorban lányok/nők vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban lányok/nők véleményét várom. Karácsonyi ajándéknak ez szerintetek mennyire lenne jó? Örülnétek neki?

Figyelt kérdés

[link]

Neki is és magamnak is 1-1 karóra.

19F

18N

Életkort és nemet irjatok legyetek szívesek.



2013. okt. 19. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:

az ötlet szerintem remek, szeretem a "páros" dolgokat, egy karórának pedig még értelme is van. azonban ez a modell nekem nem tetszik, leginkább a színe miatt nem (nem szeretem az aranyat). de ha tudod, hogy a barátnődnek tetszene (pl mert szokott arany színű ékszereket hordani), akkor biztos örülni fog!

24/N

2013. okt. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2013. okt. 19. 18:37
 3/4 A kérdező kommentje:

Esetleg 1 ilyen?

[link]

[link]

2013. okt. 19. 18:52
 4/4 anonim ***** válasza:

igazából nem ismerem a barátnőd ízlését :) de nekem a linkeltek közül ezek tetszenek:


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. okt. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!