Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ajándék ötletet tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajándék ötletet tudnátok adni? Elsősorban pasik segítségét kérném.

Figyelt kérdés
Valami emlékezetes ajándékot szeretnék adni a páromnak, de már sok mindent ellőttem, szóval nehéz a választás. Szoktunk járni kirándulni, ilyesmire is gondoltam, hogy egy olyan napot szervezni, ami csak az övé, de mivel sok helyen megfordultunk, szeretnék kérni pár ötletet, minek örülnének még a pasik.
2013. júl. 22. 12:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kirándulás gyanánt vidd el Pestre a Dreamland Swinger klubba. Emlékezetes lesz :)
2013. júl. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A Dreamland az egy fos
2013. júl. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Édesség csomag, saját készítésű sütik, torta, vacsora, mozi/színházjegyek, piknikezés, élményfürdőbe belépők, állatkerti látogatás, vidámpark...
2013. júl. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Külön bejáratú prosztata-masszázs, felejthetetlen élmény lesz hidd el...
2013. júl. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mennyi pénzed van rá?
2013. júl. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

A hasznos válaszokat köszönöm, a baromságokkal légyszíves máshol...

Pénzben pontosan nem tudnám meghatározni, mert ha pl. akadna valami olyan, ami nagyon jónak tűnik, azt úgyis megoldanám. Gondolok itt pl. autós élményvezetés... nem olcsó mulatság, de ha találnék ilyesmit a környéken, oda elmennénk.

2013. júl. 22. 13:41
 7/13 anonim ***** válasza:
ha szeret kiránduulni, csinálhatsz egy kis kincskeresést is neki, valami általatok jobban ismert helyre egy-két nappal hamarabb elrejtesz valami kis faládikóban ajándékot, ezt rád bízom mit, elásod nem túl mélyre, csinálsz hozzá kis térképet, és megkeresi, te meg ugye mész vele, nehogy nagyon eltévedjen (:
2013. júl. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7-es vagyok...

kicsit tovább gondoltam (: amíg ti kincsetkerestek, pl előre ledumálhatod a szűk baráti körötökkel, hogy díszítsék fel kicsit a nappalit, meg pár üveg pezsgő és utánna még koccinthattok is a szülinapjára együtt (:

amúgy lány voltam :D

2013. júl. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy mennyire szereti a meglepetéseket, én például egyáltalán nem. És a kincskeresős baromságot sem élvezném tuti. Ettől függetlenül lenne olyan, amivel el lehetne kápráztatni. Mit lehet még tudni a barátodról? hátha ennek ismeretében ki lehetne fundálni valami tényleg állatit, és az ország mely részéről van szó (az élményvezetésre visszatérve).
2013. júl. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy 100.000 vagy 10.000 HUF van a zsebedben.

Ha szeret kirándulni, akkor adja magát, hogy olyan helyre menjetek, ahol még nem jártatok. 30 KHUF-ból ki lehet hozni egy hétvégét itthon.

150-200-ból meg kijön repülővel 4 nap Görögország.

2013. júl. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!