Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom képzelődök vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom képzelődök vagy tényleg van valami a háttérben?

Figyelt kérdés
Egyszercsak azt vettem észre, hogy mikor nála vagyok vagy nem lép fel facebookra vagy úgy hogy épp ne lássam de amint oda nézek kilép egyből...ha kimegy a szobából még a gépet is alvó állapotba teszi amit levédett jelszóval...a telefonja folyton nála még az illemhelyre is magával viszi éjszaka pedig kikapcsolja...aztán beszélgetünk facebookon és egyszer látom már telefonról ír mert ugye azt kiírja hogy arról küldte és mikor rákérdezek hol van és kinek a telefonjáról ír azt mondja gépen van de mikor képekkel bebizonyítom neki látom hogy telefonról ír igazából nem tud mit írni rá csak annyit ok. Aggódom úgy érzem talán van itt egy harmadik személy?
2013. okt. 19. 19:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, aggódj.
2013. okt. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
De azt is odaírja, honnann küldi! :) És agódj, de beszélj vele! :)
2013. okt. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
csak annyit írt ki hogy messengerből küldve és egy kis mobil jel azt pontosan nem hogy honnan...és rákérdeztem erre az egészre tagadja még neki állt feljebb....nem tudom mit csináljak
2013. okt. 19. 20:03
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát kérdezd meg, hogy miért viszi mindenhova magával a mobilját (WC??), miért dobja rögtön jelszavas állapotba a gépet, miért kapcsolja ki éjszakára a mobilt? és hogy nem gondolná-e ő, ha a párja tenné ezeket, hogy valami itt nagyon nincs rendben?
2013. okt. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ezt mind megkérdeztem tőle..az volt a válasz csak megnézte a telefonját és csak úgy tette a zsebébe elfelejtette hogy ott van nem direkt vitte a wc-re...a gépét pedig azért hogy ne tudjon bárki más oda ülni mikor ő nincs otthon...de megkérdeztem tőle oké de otthon volt és csak lement a konyhába én a szobába és úgy is alvóba tette akkor miért? és csak magyarázott hogy én csak halucinálok stb. megkérdeztem tőle azt is hogy esne neki ha ezt én csinálnám ő mire gondolna ellenkező esetben? ink témát váltott....
2013. okt. 19. 20:09
 6/11 anonim ***** válasza:
Cöhh, szakítani nem akarsz? túl jó pasi/csaj?
2013. okt. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Aggódj is! Nem tartom jónak, ha az egyik fél belenéz a másik facebook-jába, de ilyen esetben szerintem érthető lenne. Beszélj vele, hogy vagy megmutatja hogy nincs semmi olyan, vagy vége. És ezzel csak akkor állj elő, ha ott van, és előtted tegye meg, mielőtt kitörölne bármit is. Akinek nincs titkolni valója, az megmutatja. És akinek nincs titkolni valója, az ennyire azért nem rejtegeti. Persze lehet hogy csak ártatlan beszélgetés, és csak nem akarja hogy aggódj.

Mondjuk az első ötlet előtt próbálj meg vele beszélni, hogy miért csinálja ezt, mert Neked ez fura.

Szerintem valami takargatnivalója biztos van.

2013. okt. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
túl jó? inkább csak együtt vagyunk 2 éve eddig minden rendben volt és most tanácstalan vagyok mindezek után mit kéne lépjek? amúgy pasi de ha kiderülne ha meg tudnám fogni hogy tényleg itt egy harmadik gondolkodás nélkül szakítanék vele
2013. okt. 19. 20:13
 9/11 A kérdező kommentje:
jah és amikor megkérdeztem titkol valamit? annyit mondott hogy valami nagy projektre készül és azért csinálja ezt.....nem tudom nekem ez fura így
2013. okt. 19. 20:19
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, 1x kövesd? :DD Komolyan max még várj egy kicsit, aztán ha még hetekig ez lessz, akkor... add ki az útját. Azért a párunkat nem szoktuk félelemben tartani.
2013. okt. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!