Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan esik rosszul? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul? Vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

Barátommal lassan 1 éve vagyunk együtt. Az utóbbi hónapokban lényegében együtt élünk.

Kb 2 hete volt egy családi program ahova elment, engem nem vitt el. Ez volt az első alkalom, hogy meg se kérdezett, szeretnék-e menni. Azon az összejövetelen a rokonaival megbeszéltek egy újabb közös programot. Egyszer mikor szóbajött a hétvége, kérdezte, hogy megyek-e vele. Azt mondtam, hogy nem tudom... Azért mondtam ezt, mert épp akkor tudtam meg, hogy a tesója barátnőjét névreszólóan meghívta a rokon, akihez mennek, kihangsúlyozta, hogy nagyon örülne ha elmenne. Engem meg ugyebár nem. Azóta meg úgy beszél a hétvégéről, mintha megbeszéltük volna, hogy akkor külön töltjük és kész.

Tudom, hogy ez butaság, de mégis nagyon rosszul esik..

Mit gondoltok?


2013. szept. 19. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele de ez sztem semmi :)
2013. szept. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha azt mondjuk jogos akkor rosszul fogod érezni magad ha azt mondjuk nem akkor jól?Szavazzunk akkor.
2013. szept. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De nem tudom hogy hozhatnám fel...olyan kínos. Meg nem is akarom, hogy "kényszerből" vigyen magával. Lehet, hogy nélkülem jobban érzi magát...
2013. szept. 19. 20:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha akarsz valamit, akkor tegyél érte, ne izélj, hogy "jajj, most nem hívott, én nem megyek, de te azt csinálsz, amit akarsz" és közben azt gondolod "hogy ki kellene engesztelned, de te nem teszed te tapló"

Szerintem a tesójának a csaját már egyébként is régebb óta ismerik. Még 1 év sem olyan sok...


18/L

2013. szept. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A tesója csaját akkor látták először.
2013. szept. 19. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!