Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kérdezzem meg tőle,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem meg tőle, hogy járna-e velem?

Figyelt kérdés
.Régóta ismerem, sokat beszélgetünk, nagyon bírom, sõt, talán még annál is jobban. és ahogy észrevettem Õ is engem. Szerintem igent mondana, de nem tudom mit tegyek, hogyan kérdezzem meg. Tippek?
2013. okt. 19. 21:18
1 2
 1/11 anonim válasza:
Hívd el valahova, sétálni vagy valami, és mond el neki hogy szereted és mit szólna ha járnátok. Ha nem vagy ennyire tökös akkor facebook.
2013. okt. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nehogy facebookon kérdezd meg, hogy járna-e veled...az a legalja...
2013. okt. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
cs asszony járunk? :D na jo vicc volt. am mond meg neki hogy szereted es dugd a nyelvedet a szajaba majd nyomogasd csocsit na.vicet felreteve mond megneki hogy szereted es vele akarsz lenni.
2013. okt. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mindenképpen személyesen, és ha még nem volt konkrét randi vagy ilyesmi, akkor ne azzal kezdd, hogy járna-e veled, hanem mondd el neki, hogy mit érzel, és aztán majd meglátjátok hogyan tovább. a lényeg, hogy párkapcsolatról tényleg csak akkor essen majd szó, ha ő is tuti akar valamit. L/21
2013. okt. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Utolsó komm. - Azt tudom,hogy Õ is akarná.. :/

De nem merem megkérdezni, nem tudom, hogy kérdezzem meg. :(

Volt egy olyan komm. hogy dúgd a nyelved a szájába,stb-stb., itt a másik gond, életemben nem smároltam még, tovább azt hiszem nem is kell írnom.

2013. okt. 20. 15:55
 6/11 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. ne azt kérdezd hogy járna-e veled, hanem mondd el neki mit érzel. utána megy majd minden magától. ne görcsölj rá. ha azonnal nem is jöttök össze, apránként biztosan :)
2013. okt. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi, ez még lehet menne is..

De mint mondtam, életemben nem smároltam és ugye az is kéne belee.. ://

2013. okt. 20. 19:58
 8/11 anonim ***** válasza:
hát. előbb vagy utóbb muszáj lesz. de szerintem ezen kár görcsölni. tanácsot nem tudok adni, mert még én sem vagyok túl. ha neki is ez az első, akkor nem gáz, ha béna vagy, ha meg nem, akkor majd megtanít.
2013. okt. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Azt nem tudom,hogy neki elsõ,vagy sem..

És,hogy megtanít..hát,az kicsit ciki lenne. :/

2013. okt. 21. 17:04
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem mások csókkirályként születnek? ne görcsölj, kérlek! :D
2013. okt. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!