Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 eves vagyok es tetszik nekem egy lány, de nemtudom hogyan kerdezzem meg, hogy osszeakare jonni velem. Mert szerintem az"akarsze jarni velem" gyerekes es az "ossze kellene jonnunk" meg tul parasztos. Szerintetek ebben a korban hogyan kerdezzem meg?

Figyelt kérdés
2012. okt. 18. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:

jézusom.Te is ilyen hülye"járunk"kérdést akarsz feltenni...

Ennek ki kell alakulnia.hívd el randira.és ha tetszel neki akkor alakulni fog

2012. okt. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
hany eves a lany? attol is fugg.....
2012. okt. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A lany 15
2012. okt. 18. 20:19
 4/7 anonim ***** válasza:
A lány akart hozzád közeledni valahogy vagy észreveszed rajta hogy téged jobban bir mint a többi fiut?
2012. okt. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen.es mindig puszilgat meg minden
2012. okt. 18. 21:16
 6/7 anonim ***** válasza:
ird azt neki hogy : Szia van kedved velem eljönni moziba?
2012. okt. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem, lehet hogy enyhen eroltetett lenne, ha konkretan "randira hivnad", mert ha vagytok olyan viszonyban hogy puszilgasson, akkor eleg gyakran lathatod nem? Szoval inkabb alakitsd ugy a dolgokat, hogy valahol kettesben tudjatok maradni, beszelgetni

Pl ha egy suliba jartok es mondjuk koran vegeztek aznap, mondhatnad neki, hogy ehes vagy es ha van kedve elugorhatnatok valahova enni :) ez igy megsem olyan direkt "randi" de vegul elerted a celod ;) ott pedig mondhatnad neki, hogy nagyon jo volt szoval legkozelebb is csinalhatnatok valamit..... Ugye erted mire gondolok? De ha biztosra akarsz menni, elhivhatnad egy buliba is akar :)

2014. márc. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!