Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti a barátnőtöket választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti a barátnőtöket választanátok?

Figyelt kérdés
A barátomnak sok lány barátja van, de van akiket nem tudok megszokni akik miatt ha szükségem lett volna rá nem foglalkozott velem.. mert ő vele kell találkozni és nem ér rám a bajban... félre tette őket miattam mivel már egészségileg is kijöttek rajtam ezek a lelki problémák.. megbeszéltük, hogy miattam nem foglalkozik velük.. és most ott tartunk, hogy én megtiltom neki, hogy velük beszéljen..és nem fogja félre rakni őket miattam.. én meg megmondtam, hogy nekem ez így nem megy, mert nem szeretnék tönkre menni meg mindennap görcsben lenni.. kb. kimondtuk, hogy vége.. miért nem kellek neki? más össze tenné a két kezét, hogy nem pasizok mellette még csak rá se nézek másra, hogy nem érdekel a pénz, se semmi.. nem értem, miért fontosabb 2 lány.. mint az akit szeret..
2013. okt. 19. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Őt.
2013. okt. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg!:)

Ő egy IDI ÓTA!!!

Ha én nekem lene egy ilyen csajom,akkor le nem tudnál magadról kaparni:)

És hidd el hogy lehet hogy kevés ilyen srác vagy,de biztos találsz egyet magadnak!:)

16/F

2013. okt. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Beviz Elek ***** válasza:
0%

Mert ne tiltsd meg neki.

Görcsben vagy? Ammegmi? Rángatózol? Ez vmi új b.romság amit a mostani fiatalok találtak ki, de sosem fogok vele kibékülni. Nem kell minden felfújni. Nem görcsben vagy, hanem sz.rul esik és féltékeny vagy.

Egészségileg kijött rajtad ez? Hálát adok az égnek, hogy nem vagyok ekkola gyökér.


A barátod nem véletlenül hagyott el. Egy kis p.csa vagy még. Nem akarok tanácsot adni, mert jobb neki nélküled.


Csók a pöcködre

2013. okt. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézd, én a helyedben meggondolnám, hogy egyáltalán megéri -e egy ilyen pasi miatt idegesnek lenni. Ha ő így viselkedik, tudja, hogy neked rossz és mégis " baszogat " akkor hagyd a fenébe. Kisértetiesen hasonló szituban voltam úgy nagyjából fél éve. Nehéz volt a teljes kapcsolatmegszakítás az exemmel, de hidd el mostmár milliószor jobb. Ahogy te is írtad, mások összetennék a kezüket ilyen barátnőért... Ez így igaz... Az olyan pasik mint a te exbarátod nem érdemelnek meg... Inkább keress mást, mert ha újra összejöttök, ugyanígy fog tovább menni és gondolom nem akarsz nyugtatókon élni nap mint nap...
2013. okt. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jogosan vagy kiadva. Egy kapcsolatban nehogymár a barátok legyenek neki a fontosabbak. Ott tuti lehet valami több. Az exem ugyanilyen volt. Kiderült messze több van köztük mint barátság. Aztán belszeretett és le is cserélt volna de a csajnak nem kellett. Én persze azonnal otthagytam. Azóta is a csaj miatt sirdogal. Aannyira szánalmas!!! Örülök hogy megszabadultam tőle kéne a fenének ilyen puhap*cs!!
2013. okt. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!