Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti emiatt igénytelennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti emiatt igénytelennek tartanátok a barátnőtöket/egy lányt?

Figyelt kérdés

Régen elég volt, ha hetente egyszer mostam a hajamat. Most ott tartok, hogy kétnaponta kell, néha elég három naponta. Van, hogy már a második nap zsírosabb. Nem tocsog, de tapintásra érződik már kicsit, a harmadik napon meg néha már azért észrevehető.

Naponta nem akarom mosni, mert az nem tesz jót neki, ráadásul hosszú hajam van, és hogy őszinte legyek, a napi mosásra lusta is vagyok. Igénytelennek gondolnátok egy lányt, ha minden másnap kissé "zsírosabb" lenne a haja? Én elég kellemetlenül érzem magamat, próbáltam már begöndöríteni a frufrumat, hogy ne látszódjon, hajlakkozni, stb.

Lehet, hogy buta kérdés, de érdekelne, mert a barátomnak nagyon megakarok felelni külsőre..:) NYilván őt kellene megkérdeznem, de biztos, hogy azt mondaná, hogy nem zavarja, ha zavarja ha nem :)


2013. okt. 16. 20:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha kensz belőle egy zsírosdeszkát jó hagymásan az igazi ínyencség.
2013. okt. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én fiú létemre naponta max 2 naponta mosok hajat, tesióra és edzések miatt. Lehet, hogy csak te látod zsírosnak és amúgy nem feltűnő.
2013. okt. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Válts sampont.
2013. okt. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
Először is ha nagyon zavar akkor ezt kell csinálnod, hogy nem mosod meg csak minden 4. nap és egy kis idő után csak a 4. nap után kezd majd el zsirosodni. Amúgy szerintem nem zavarná barátodat ha nem hagyod nagyon eldúrvúlni.
2013. okt. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Igen, és majd nyitok egy zsíroskenyér gyárat.:)

Igazából amit most használok sampon azzal bírta ki régen 1 hétig. Néha használok mást is, de azzal se javul nagyon.:(

Gondoltam erre is, hogy csak én látom így, mert mondták is, hogy bebeszélem, de egyszerűen érzem már rajta, valahogy tényleg látom..:(

2013. okt. 16. 20:20
 6/19 anonim ***** válasza:
Igen, eléggé zavarna.
2013. okt. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

1. vagyok

A gyárból részesednék ha megengeded vagy részvényeket vennék :)

De amúgy válts párnát sűrűn lehet amiatt tapad meg a zsír.

2013. okt. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én naponta mosok hajat (lány vagyok). Mindenki elhűlve kérdez vissza, ha ezt megtudja, hogy hogy bírom. Igazából semmi káros hatást nem tapasztaltam. Évek óta így csinálom. Ha két naponta mosnám, ki sem tenném a lábam az utcára. Engem nagyon zavar, elsősorban magamnak akarok megfelelni. Rövid hajam van (tarkóig ér), így kényelmesebb. Szívesen megnöveszteném, de mivel göndörödik is, sokkal több gondom lenne vele.
2013. okt. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Próbálnám hagyni a 4 napot, de iskolaidőbe ez gy nagyon nehéz.:( Mert a 4. nap meg már téynleg olyan, hogy úgy nem mernék iskolába menni.

Majd megpróbálkozom, hátha.:)

Köszönöm! :) Igyekszem nem eldurvulni hagyni.:)

2013. okt. 16. 20:26
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

1. válaszoló, rendben.:D

Ez a párnás is jó ötlet, erre nem is gondoltam..:)

Akkor lehet én is megpróbálkozom vele, bár nekem hosszabb és nagyon sok, ezért nem szeretem mosni. Gondolkoztam, hogy levágatom, hátha..:)

Köszönöm mindenkinek!!!

2013. okt. 16. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!