Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Betegesen beleszerettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen beleszerettem egy 18 éves fiúba. Viszont nagyon félek az elutasítástól mert kerekesszékes vagyok. Mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
kb. 4 hónapja láttam egy fiút az utcán. fogalmam sem volt ki az egy kis faluba lakunk és szinte mindenkit ismerek. aztán kiderült, hogy az egyik házat eladták és odaköltöznek. párszor találkoztam vele, megmutattam neki a falut meg beszélgettünk. a barátai elött viszont nagyon szégyell a székem miatt. nem merek nagyon továbblépni. félek. nagyon tetszik! mit tegyek? 16/l ja és még soha nem volt barátom mert kerekesszékes vagyok:(
2013. okt. 5. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Ha igazán tetszel neki akkor nem fog visszariadni egy olyan apróság miatt.
2013. okt. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Elsőnek igaza van.
2013. okt. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
privibe muti, hogy ki ő!!!!
2013. okt. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
3# Hát ez elég morbid volt... Nem kéne
2013. okt. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Szia! Beszélgess vele, próbáld meg felvenni vele a kapcsolatot! Ha megismer, akár beléd is szerethet, nem mindegy, hogy lábon, vagy ülve jársz?! Ha neki igen akkor meg felejtsd el, mert nem érdemel meg téged! Nagyon sok szerencsét kívánok neked, hogy sikerüljön. 24F
2013. okt. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

3-as!Bunkó vagy!Van neked fogalmad,hány embert bántasz meg a beszólásoddal?!

Csöppet sem vagy poénos!

2013. okt. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom,hogy nem tart Téged szégyelni valónak,csak nem tudja hogyan kezelje a helyzetet.Lehet,pici félelem is van benne.
2013. okt. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

mi rosszat mondtam?

he?

2013. okt. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem neked szólt hármas, csak úgy tűnik hogy ez az oldal is olyan szenny mint a többi és törlik a nem jó pofizó válaszokat.

Amúgy szerinte érdekel hány embert bántottam meg a viccemmel? Ha nem tudod a választ elárulom: NEM.

2013. okt. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mi volt a vita tárgya?
2013. okt. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!