Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet átvészelni a magányt? (20/L) Mert már nagyon rossz egyedűl. Ti hogy találtatok társat?

Figyelt kérdés
Mindig arra vágyok hogy valakihez odabújhassak,simogassuk egymást,de nekem úgy látszik az egyedűl lét marad,pedig csúnya sem vagyok azt mondják. Önbizalom hiány lenne?
2013. okt. 20. 12:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki.
2013. okt. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

próbálj meg ismerkedni..


figyelj..most komolyan kérdem...mutatsz privátba magadról 1 képet?

Esküszöm az életemre, hogy nem élek vissza vele, csak kíváncsi vagyok az olyanokra mint te.

2013. okt. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Ja, úgy néz ki. Nemsokára úgyis kapsz egy rakat privát üzenetet:D Miért nem teszel valamit a magány ellen?
2013. okt. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

I know that feel! :/

Én is kérhetek egy képet privátban? 17/F

2013. okt. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
én is az vagyok de ezzel együtt lehet élni, mutass egy képet...amúgy én elütöm mással az időm így nagyon ritkán uralkodik el rajtam a magán, :)
2013. okt. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Lehet mert beletörődtem :(
2013. okt. 20. 12:50
 7/24 anonim ***** válasza:

# 6


na mutatsz vagy nem.-...mert nekem mennem kellene.....mutass már egy képet magadról.

2013. okt. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
nem fogok id eképeket kitenni már ne haragudj
2013. okt. 20. 12:51
 9/24 anonim ***** válasza:
12%

akkor tudod mit.

old meg magad a problémáidat én tényleg csak segíteni akartam, de így nem megy a láthatatlanba..sok sikert.

na csöccs!

2013. okt. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Micsoda véletlen, pont most írtam le üzenetben valakinek ezt és máris látok róla egy kérdést.

Ezek szerint nem vagyok egyedül.


"Elég magányos vagyok (a héten is végig egyedül leszek) és inkább álmodozásba menekülök ahelyett, hogy társalogjak"

2013. okt. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!