Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban ilyen elkeserítő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ilyen elkeserítő a helyzet? Vagy csak én húzom mindig a rövidebbet?

Figyelt kérdés
A probléma az amit már sokan előttem is felvetettek, hogy nem találok magamnak egy normális barátnőt! Nem vagyok otthon ülős típus, rengetegszer bemegyek a belvárosba sétálni csak úgy, addig se legyek itthon és hátha "belebotlok" egy kedves lányba. De vagy mindig a másik oldalon sétálnak vagy otthon ülnek. Próbálkoztam már társkereső oldalakon és mind eddig sikertelenül pedig akiknek írtam azok többségében azt írták az infójukba, hogy biztos válaszolni fognak! És láss csodát egyse írt vissza, vajon miért?? Sokan mondják, hogy nincs velem semmi baj külsőleg, de ezt már nem tudom elhinni! A levélbe pedig nem írok semmi undorítót!! Legalább annyi gerinc lenne benne, hogy bocs, de van valakim vagy stb, stb.(tisztelet a kivételnek - akivel én még nem találkoztam)A munkahelyemen nagyon sok nő dolgozik velem együtt és jókat beszélgetünk, mindenkivel jó a kapcsolatom, de egyiknek sem kellek úgy mint egy lehetséges "pasijelölt", csak "barát" vagyok nekik! Ettől a szótol amúgy meg már hányingerem van: legyünk barátok! pfúj! Az én padlásom már tele van ezzel, de lassan a pincém is megtelik! Hiába mondanám azt, hogy rendes megbízható férfi vagyok ezt már senki nem hinné el nekem! Mindenki csak azzal jönne, biztos csak "arra kellek" meg ilyenek! Szánalmasan elkeserítő!!! Esélyem sincs arra, hogy a lány megismerjen engem jobban, mert a tudatalattija azt súgja, hogy biztos meg akar dugni, így már az elejétől fogva veszett fejsze! Ha meg akarom baszni akkor magamhoz hívom fel nem pedig nyilvános helyre ahol lehet vele beszélgetni, ismerkedni! Lányok ajánlom figyelmetekbe az ország legnagyobb csevegős oldalát ahová többnyire a kiéhezett férfiak nyomulnak egy kis webcam sex-ért! Ott keresnek a pasik baszni való nőket, nem pedig a való életbe, illetve ott is, de ha értelmes vagy akkor ki tudod szűrni a normális pasikat(ha akarod) !!
2009. nov. 11. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
köszönjük az információt
2009. nov. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Detto ugyanez, bár nekem azért van gond a külsőmmel, nem vagyok egy szép szál legény:D

Na de amúgy ha hiszed ha nem, egyik nap találkoztam egy csajszival. Hihetetlen aranyos volt, szép is volt, abszolút nem kur.ás. Na, mondom talán lesz egy lány aki ha nem is barátnőm, de egy jó barátom lehet, akivel megtudok beszélni dolgokat. Egy közösségi oldalon megtaláltam. Latex ruhában, fél pi..ája kint van, tanga vonala látszik stb..:D

Szóval én már letettem arról hogy találni aranyos,kedves,normális és nem ri..cn lányokat...

2009. nov. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

erre mondják azt hogy 'nice guy syndrome'.

egyáltalán nem a külsőn múlik.


ha egy lány azt látja hogy nagyon ácsingózol rá de érzelmileg gyengének tűnsz, túlzottan komolyan veszed a dolgot stb. akkor nem fog vonzónak találni.


(kitérő, én meleg vagyok ezért nem próbálkozok 'úgy' a lányoknál. mondanom sem kell hogy rendszeresen kapom tőlük a jelzéseket, pláne ha oda se figyelek hogy mit mondok csak úgy mondok egy-két poénosnak szánt megjegyzést, egy utalást valami új művészfilmre vagy a japán kultúrára és a csajok már dőlnek a röhögéstől meg jön a 'van-e barátnőd mert egy évfolyamtárs csaj most egyedül van és biztos bejönnél neki', stb.)


mit szoktak ilyenkor javasolni okos emberek:

1. próbálj meg úgy csinálni mint aki nincs nagyon kiéhezve egy kapcsolatra, ha van lehetőség akkor próbálj incselkedni, tesztelni a lányt hogy tényleg szimpatikus-e

2. azt mondják egy önismereti csoport ilyenkor sokat tud segíteni.

2009. nov. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!