Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon elkeserítő ha egy nőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elkeserítő ha egy nőn van túlsúly, és nem állnak a mellei sem, mint a cövek?

Figyelt kérdés
Aki válaszol írja le, mennyi idős,és mért gondolja úgy amit gondol.köszi.
2009. dec. 29. 17:39
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

van egy kis pocim, fenekem, egyszóval, azért van rajtam mit fogni, ráadásul örököltem mellé szép erős lábakat mamámtól, anyumtól :D egyszóval Magyarország ilyen lábakon állna nem lenne gond. de ehhez azért megvan a magasságom is (176 cm) szóval kellemesen elolszlik rajtam. a cickók, hát azokkal is megáldott a sors, 95/C, ami bizony nem áll úgy mint a cövek, de nem is ér a köldökömig. egy kicsit lóg. sajnos. de ilyen a fizika. elfogadom magam, ilyen testi adottságaim vannak, a szexben megőrül értem a barátom, minden porcikám imádja, és rajta kívül elég sok pozitiv visszajelzést kapok a külsőmre. egy szó mint száz, egyáltalán nem vagyok elkeseredve, pedig nincs bombasztikus alakom :D


20/L

2009. dec. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem elkeserítő dolog ha egy nőn túlsúly van és lógnak a mellei. Nem lehetünk egyformák. Én sem vagyok egy nádszál karcsú nő és a melleim is lógnak kicsit. Mivel elég nagyok. De van akinek így jövök be és így kellek neki. 29/N.
2009. dec. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Andrewka ***** válasza:
100%

Az elsőnek üzenem h ez egy teljesen jó testalkat így leírva. Nincs miért aggódnia.


Különben meg attól függ mennyi az a túlsúly. A van mit fogni rajta kategória még ok, de a lógó háj taszít.

Mellek esetében viszont más a helyzet. normális esetben mire lekerül a melltartó nem ott tartunk h kirakjam mert lóg neki.


22/f

2009. dec. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Szia!

Egyáltalán nem gond ha van rajtad egy kis ,,felesleg,,. (nem láttam mennyi idős vagy, lehet csak nem figyeltem) de persze vannak olyanok akik már fintorognak ha nem ,,elöldeszkahátulléc,, a lány, de nem ez a jellemző. Én 18 vagyok és sosem voltam az a nádszál tipus 172 cm és 64 kilo vagyok. De sosem jelentett problémát aza a pár kilo plusz. Amig nem gátol valamiben a túlsúly mértéke (egészség, férfiak, stb) , addig azt nézd h te hogy érzed jól magad. A mellekröl meg annyit, h ha valakinek nagy mellei vannak azok sosem fognak úgy állni mint akinek van egy 75/a,b s mérete. Ja,és felhőtlen kapcsolatban élek éppen, és tőle sem hallottam soha mást csak dícséretet.

2009. dec. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Persze nem 20-30.kg túlsúlyra gondoltam,csak pár kilóra.Mondjuk én 167.cm.70.kg. Kicsit gáz nem? Akkor a dundi nőket miért nem nézik meg a pasik? Mert eddig ,csak a sovány barátnőimet nézegették,vagy a nagyon idősek buknak a dundikra, a cukros bácsik:(
2009. dec. 29. 17:57
 6/10 anonim ***** válasza:

172/64 felesleges kilókról beszél?

Hova jutottunk... egy nőnek kell egy kis tartalék, különben gyereket nem szülhet, nem szoptathat (csak a saját egészsége kárára).

A mellek pedig - mivel izom nincs bennük - bizony engedni szoktak a gravitációnak, A-s méret fölött. Ez van, és ettől szépek. Plasztikával lehet készíteni égnek álló melleket is - na, az aztán kegyetlenül ronda.

2009. dec. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
azt is jó lenne tudni, hogy mennyi idős vagy?
2009. dec. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%

Én átlag magas vagyok és 50 kiló. A melleim sem lógnak, pedig nem vagyok tini sem és 75B-C -s. Jó géneket örököltem de persze néha fel jön rám is egy-két kiló. Erre figyelek.

Szeretek jól kinézni, de csakis azért, hogy a bőrömben jól érezzem magamat!

Mindenkinek van egy genetikai adottsága. Azt kaptunk, amink van. De ebből ki lehet hozni mindenkinek a legjobbat, illetve amiben jól érzi magát.


Nem tudom kedves kérdező, hogy te jól érzed-e magadat így 167/70 kilóval? Elégedett vagy a testeddel?

Jól érzed magadat benne?

Az ideális testsúly neked 54-60 kiló körüli. Ez lenne egészségi szempontból és esztétikailag is az ideális. De! Ha te elégedett vagy +10 körüli kilóval (ami nem vészes) akkor ezzel biztosan meg fog egy fiú majd szeretni, főleg ha van önbizalmad is hozzá, és nem egy szégyenlős, gátlásos lányt látnak benned,akin látszik, hogy nincs ki békülve a súlyával.


Veled mi a helyzet?


A fiúk kb. 70%-nak tényleg az arányos, normál vagy vékony lányok tetszenek, de persze van bőven fiú, akinek a kicsit ducibb jön be!


A mellek meg előbb-utóbb elkezdenek a gravitációnak engedelmeskedni, ill. a szüléskor már nem lesz a régi. ezt minden normális pasi elfogadja. Sőt a 10 kiló plusszt is.

2009. dec. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
39-éves 3-gyermek anyuja.
2009. dec. 29. 19:12
 10/10 A kérdező kommentje:
Különbem onnan jött a kérdés,mert a volt párom anno,kitapétázta a műhelyét meztelen szexis nőkkel.Épp akkor voltam tehénke,mert nemrég szültem,nagyon fájt és sokat sírtam ,Párom vigasztalt engem,engem szeret és a molett nőket,de nem hittem.Ma sem hiszem,sokat fogytam azóta,de akkor sem hiszem szereti a molett nőket,pedig most is azt mondja csontra nem megy,de vékony csajokat lesi,viszont már nem vagyunk együtt!
2009. dec. 29. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!