Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeret már? Miért akarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeret már? Miért akarja hármasban?

Figyelt kérdés

A barátommal 5 hónapja vagyunk együtt. Nem sok idő, szóval a szexet még egyáltalán nem nevezném unalmasnak. Pár hete viszont felhozta, hogy neki az egyik haverja hármasban csinálta a barátnőjével és annak egy barátnőjével és hogy neki is ilyen álmai vannak. Én Undorítónak tartom az egészet, már akkor is rosszul érzem magam ha más lányt megölel, nemhogy előttem szexeljen vele. Lassan ott tartunk, hogy minden nap felhozza, erősködik hogy menjek bele, erre mondtam neki a szakítás lehetőségét ami után pár napig jegelte a témát, most viszont újra feljött és ugyanott tartunk mint azelőtt. Azóta rosszul érzem magam szex közben is, kevesebb lett az önbizalmam mert folyton az jár a fejemben hogy egyedül kevés vagyok neki. A bizalmam is megrendült és már abban sem vagyok biztos hogy tényleg szeret, mivel akkor szerintem nem kérne ilyet. Én nagyon szeretem őt, de őszintén zavar a dolog.:/ Lelehet egy ilyenről beszélni?

18L


2013. okt. 20. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Cseréld le rám a pasidat!
2013. okt. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem szakíts.

Nem mondanám magam prűdnek, de én sem mennék bele. Nem bírnám elviselni,hogy a párom előttem d*g egy másik nőt. Ráadásul -szerintem- aki ilyet akar, nem is szereti a párját.

2013. okt. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt Így, kerek-perec mondd meg neki. Szegény kislány....
2013. okt. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól még szerethet, hogy ki szeretné próbálni a hármast. A gond azzal van, hogy erőlteti, mégha látja is, hogy Te nem vagy rá vevő, sőt kifejezetten taszít.
2013. okt. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy menj bele úgy,hogy ő nem nyúl a másik csajhoz,tehát téged kényeztetnek mindketten.Az erőltetés tényleg nem túl jó stratégia részéről.
2013. okt. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!