Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kérhet ilyen dolgot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérhet ilyen dolgot tőlem? Megismertem a neten 1 éve egy 37 éves férfit én 30 éves vagyok, minden rendben ment köztünk az elején aztán azt mondta szeretné kiprobálni hármasban. (többi lent)

Figyelt kérdés
Arra kért vigyek el egy ismerős csajt vagy barátnőt és hármasban szexelünk de nincs barátnőm és nincs olyan nő akit elvihettem volna én megmondtam neki nem megyek bele ilyenbe,mert undorito dolognak találom és szeretem őt ezért képtelen lennék ezt a kérését teljesiteni.Nem értettem miért kért ilyet tőlem amikor még misem feküdtünk le egymással.Ez miatt a dolog miatt már 1 honapja nem beszélünk egymással és nem találkozunk.
2012. nov. 7. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez az átka az internetes ismerkedésnek. Hiába gondolod, hogy normális, és párkapcsolatot szeretne, a végén kiderül, hogy ő teljesen mást akar. Így jártál. Felejtsd el, ő nem azon a hullámhosszon él, amin te.
2012. nov. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Egy 30 éves nő és egy 37 éves férfi egy év óta fenntart egy kapcsolatot szex nélkül?


Ez vagy kamu kérdés, vagy ... nem is tudom ...

2012. nov. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1 éve szex nélkül? ez elég fura... ,vajon a srác mire alapozza, hogy hármasban csinálnátok, ha még Veled sem volt?

Hármasban tényleg jó lehet, de ha Te szereted és ezt ő is tudja, nem kéne ezzel a kérdéssel megsértenie.

2012. nov. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30 évesen alig vagy naiv...
2012. nov. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na látod, milyen "jól" jártál. Se pasi, se szex. A pasi már rég másnál próbálkozik, és meg is kapja, ha kitartó.

A következő pasid nem lesz ilyen bátor és őszinte (ahogyan a hozzászólok többsége sem az): nem fogja elmondani a vágyát - mert nem meri - és majd amikor alszol, a számítógépe előtt fogja a répát rázni ilyen jellegű filmekre.


Ha valakit szeretsz, az nem abban nyilvánul meg, hogy a vágyait figyelmen kivül hagyod, mert AKKOR MAGADAT szereted. Az igazi szeretet az, ha lekűzdöd a vágyaidat, és megadod neki, amit szeretne tőled. Mert manapság a legtöbben hármasban vagyunk, csak erről a háromból valaki általában nem tud :D :D

2013. febr. 13. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!