Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megszivatni az ilyen idióta pasikat akik teszik a szépet és miután jól belezug a csaj kiderűl, hogy 2 éve barátnője van?

Figyelt kérdés
Elnèzèst tisztelet a kivètel,de milyen ember az ilyen?s a barátnõje is nenem lássa ezt?kitudja mèg hánnyal szórakózik,vagy max olyan vak mint èn :(

#Àtverès #1000el
2013. okt. 20. 22:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
36%
Vagy helyesebben ír, mint te. :D
2013. okt. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hívd fel a barátnő figyelmét a dolgokra
2013. okt. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj bosszút állni, akkor nem leszel semmivel jobb, mint ő. Tényleg nagy szemét lehet, én a helyedben egyszerűen nem foglalkoznék vele, levegőnek venném. Szerintem nem lehet egy pasinak annál idegesítőbb valami, mintha le se sz*rják :)
2013. okt. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
szerezz neki egy felszólítást végbéltükrözésre
2013. okt. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

némelyik csaj a környezetemben megtisztelőnek tartja hogy egy bárátnővel rendelkező hapsi csak miatta megy el ebbe meg abba a házibuliba(miközben valami kamualibivel szédíti a csaját)


nomármost pont ezt nem értem:hogy tudott szédíteni ha a csaját sose lehetett vele látni (akárcsak Columbot a feleségével)

2013. okt. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Itt annyi liberális van hogy hihetetlen, van mikor jó ez, de nem mindig és ez az eset mikor épp nem jó.

Figyu, rém hallgass, osonj a háta mögé és vágd fejbe egy qrvanagy hallal.

2013. okt. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Mártsd be a barátnőjénél.
2013. okt. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
rosszul fogalmaztam.tehát nem tudtad hogy van csaja.ezt vettem. akkor nyilván nem jelent meg vele.gondolom.akkor tényleg milyen kapcsolata volt hogy nem láttad együtt más lánnyal ?
2013. okt. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%

keresd meg a barátnőjét és mond el neki hogy mit művel,persze inkább levélben,mert valószínű nem fog hinni neked,de pl beszélgetéseket is küldhetsz neki akkor talán hinni fog

esetleg ha van fb-je és az ismerőse vagy akkor kiírhatsz valami szépet a lapjára

az ilyet be kell égetni mindenki előtt úgy hogy az élettől is elmenjen a kedve

2013. okt. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is volt ilyen. Egy közönséges ta.ho para.szt a gyerek. Kibeszél mind a mai napig. A seg.ge csontig ki volt nya.lva, soha semmi nem volt elég jó neki, mindent megadtam neki, bla-bla, behazudta a szerelmet, stb. És magyarázat nélkül kidobott. Utána derültek ki a mocskos dolgai, és a valódi énje. Nos, én szépen feltörtem az fb fiókját, és a mail címét. Ott még undorítóbb dolgok derültek ki. Persze vissza kapta, de az orra alá dörgöltem, hogy mindent megtudtam róla, és szégyenében eláshatná magát... Nem használtam fel semmit az fb-jéből, pedig megtehettem volna, de annyi is elég volt, hogy a dühtől majd agyvérzést kapott. Azóta sem mer úgy ismerkedni... A többit vissza kapja az élettől.
2013. okt. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!