Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a fenének várja el sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fenének várja el sok csaj, hogy kezdeményezzenek a pasik, amikor a kapcsolatok 90%-a úgy alakul ki, hogy a csaj teszi meg az első lépést, ha tetszik neki egy pasi?

Figyelt kérdés
Ezt a 90%-os adatot statisztikai felmérésben olvastam egy könyvben. És tényleg így van, nekem életemben összesen 8 bnőm volt, mind átlagon felüliek, köztük 2 10/10-es bombázó. De mindegyik engem szedett fel, vagy leszólított, vagy facebook-on rámnyomult stb. Soha az életben nem tudtam felszedni én magam egy csajt csak úgy. Ha én kezdeményeztem, akkor rendre kudarc lett az egész (pedig eljátszottam ezt vagy 30-40szer). És ezzel nem csak én vagyok így, az összes ismerősöm akiknek bnőjük van és némelyik veri a mellét, hogy felszedte ezt meg azt, utólag kiderült, hogy valójában a csaj nyomult rá, ő meg csak elfogadta. Akkor most hogy is van ez? (23/F)
2013. okt. 18. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó, akkor te ne kezdeményezz, én meg várom. Aztán majd meglátjuk kinek hogy sikerül. Köszi. Szerintem mindenki azt vár el, amit akar.
2013. okt. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Hunter92 ***** válasza:

Szerintem ez a dolog emberfüggő. Én el nem tudnám képzelni, hogy egy csaj szedjen fel engem. Nekem ezt még kimondani (leírni) is furcsa. Ha kezdeményezéseid mind kudarcot vallottak, akkor valami hiba van játékodban. Ezt ennyiből nem lehet megállapítani, hogy te miért jártál mindig így. Lehet, hogy nem vagy az a domináns fajta, ezért vonzod azokat a nőket, akik szeretnek irányítani.

Szóval szerintem nők joggal várják el, hogy a férfiak kezdeményezzenek, szerintem ez így természetes. Én vagyok a férfi, én akarom irányítani a helyzetet. De mondom, ez csak az én véleményem. Minden ember más, minden ember mást igényel.

2013. okt. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindig a nő választ,ha te ha ő kezdeményez akkor is ő fog dönteni :)
2013. okt. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vannak, akik a legjobb pasik / csajok láttán lefagynak, nem tudnak, mit mondjanak nekik, hogyan viselkedjenek.

Ezek nagyon komoly gondok egy fiatal életében, hiszen ott az álom pasi / nő előtte.

A legnagyobb hiba, hogy úgy viselkedsz, mintha nem is érdekelne. Ettől nem leszel menő. Így ő sem fog észrevenni.


Ha okos vagy, tudsz úgy irányítani, hogy a másik azt hiszi ő kezdeményezett.

Nem ez a lényeg!


Ha te nem akarod a kapcsolatot, akkor itt vége a történetnek. Ha akarod a kapcsolatot, akkor meg menj oda. Egy egyszerű "Szia!" számtalan dologhoz vezethet.

2013. okt. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azok a csajok már megunták a sok lúzer pasi bénázását... Egyébként ha egy kicsit kreatívabbak lennétek, akkor több esélyetek lenne rendesen felszedni egy csajt. De ez csak az én egyéni véleményem, nem várom el hogy mindenki egyet értsen vele.
2013. okt. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Hunter92 ***** válasza:
Azért ne általánosítsunk ennyire, hogy nem normálisak. Vannak dominánsabb nők, akik rámenősebbek és szeretnek irányítani. Az ilyen nőket vonzzák a félénkebb srácok, akik nem nagyon szeretnek kezdeményezni vagy nem tudják, hogy hogyan tegyék. Egy domináns férfivel lehet, hogy ütnék egymást. Végül úgyis mindenki megtalálja azt, aki neki való.
2013. okt. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Annak kell kezdeményezni, aki kapcsolatot akar.

Nem létezik semmilyen szabály, hogy ki kezdeményezhet.

Ez egy baromság!


Tetszik egy lány? Odamész: Szia!

Tetszik egy fiú? Odamész: Szia!


Nem akarsz foglalkozni egy lánnyal? Szerinted észre fog venni?

Nem akarsz foglalkozni egy pasival? Szerinted észre fog venni?


Ha sosem beszélsz senkivel, nem várhatod el, hogy társra találj. Aki így gondolkodik, annak le kéne állnia a tévével, és olvasni néhány normális könyvet.

2013. okt. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!