Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A büszkeség tönkre tehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A büszkeség tönkre tehet egy kapcsolatot visszavonhatatlanul?

Figyelt kérdés
2013. okt. 20. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. okt. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
visszavonhatatlanul nem, de visszavonhatóan igen.......szerintem a büszkeség a beképzelt emberek "kiváltsága" be kellene rakni az ilyen fiút/lányt egy napra egy segédmunkásokból álló brigádba árkot ásni!
2013. okt. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én már próbáltam esélyt adni újrakezdésnek egy ilyen embernek, de mivel csak bunkózott, és válaszolni nem akart, hagytam a pics.ába, ha akar vmit majd keres. Én nem fogok egész nap utána futkosni az ilyen embernek...
2013. okt. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát attól függ mire vagy büszke.. mert ha a fiúdra/barátnődre akkor az nem teszi tönkre a kapcsolatot
2013. okt. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem konkrètan arra gondolok , hogy valakire vagy valamire vagy büszke. Hanem mondjuk egy vitàban nem adsz alàbb.
2013. okt. 20. 23:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Én legutóbb egy ilyen csajjal jártam össze, csak beleszerettem időközben. Én mondom el kell kerülni az ilyet... mikor totál alaptalanul és direkt okoz fájdalmat, mert tudja, hogy amit tesz az nekem rosszúl esik... hát kapja be nem erdekel elkerülöm inkább, ezt kapja ki :-D

A büszkeség, féltékenység, hazudozás és megcsalás kell, hogy egy kapcsolat tönkre mennyen... csak hát ki mennyit tűr...

2013. okt. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.Nagyon nem bírom ezt a tulajdonságot,mert sajnos nemrég tapasztaltam is.A legjobb,mikor az illetőnek igaza sincs,mégis hajtja a magáét.Vagy túl büszke bevallani,hogy hibázott,és nem úgy kellett volna beszélnie/cselekednie.
2013. okt. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!