Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Életemben először tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életemben először tudnék elképzelni egy kapcsolatot valakivel, de? (tovább)

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, soha nem volt még kapcsolatom, mivel nem találkoztam még olyan fiúval,

akivel el tudtam volna képzelni. Ez csak ritkán zavart de mindig úgy döntöttem, hogy inkább várok,

mintsem, hogy belemenjek egy olyan kapcsolatba, amelyben nem érzem jól magam.

Mindig úgy voltam vele, hogy csak akkor fogok engedni, ha valami nagyon erős van kialakulóban.

Ennek olyan oka is van, hogy egy korábbi betegségem kezelése miatt a bőröm eléggé szétment,

és nagyon félek attól, hogy valaki, aki iránt elkezdek érzéseket táplálni, emiatt fog visszautasítani.

Nincs akkora jelentősége, ha csak egyéjszakás kalandról van szó, pláne sötétben esetleg némi alkohol

befolyása alatt. De ha hosszú távról van szó... félek.

Senki nem tudja, de emiatt igen sérülékeny is vagyok lelkileg, csak sikerült jó magas falat építeni magam köré, így általában

magabiztos, határozott lánynak gondolnak az ismerőseim. Ezt a falat eddig nemigen sikerült megmásznia senkinek,

most azonban találkoztam egy sráccal, aki megmozgatott bennem valamit. Furcsa, mert egyáltalán nem az esetem,

első látásra (bár a mosolya és a szeme szép, és nekem mindig ez a legfontosabb) nemigen fogott meg benne semmi.

Azonban tudat alatt valahogy nagyon vonzódom hozzá: alig ismertem, már legszívesebben hozzábújtam, és el sem

engedtem volna (ez is érdekes, mert általában nem szeretem az emberek érintését, szinte soha nem vágyom arra, hogy megérintek valakit). Korábban soha nem éreztem ilyet!

Emellett egy hihetetlenül okos, intelligens és kedves srác, már-már vicces is :)

És ami nagyon meglep, hogy bár amikor először találkoztunk, nem voltam épp csúcsformában (sem kívül, sem belül,

lelkileg), nem is igen próbáltam megkedveltetni magam, magamat adtam (talán még rosszabbat is:), és

mégis megtetszettem neki. Azóta sokat beszéltünk is, naponta több órát.

Ez megintcsak meglep. Én egy elég okos és talán intelligens lány vagyok, és sajnos megvan az a rossz

tulajdonságom, hogy olykor lenézek másokat a hülyeségük miatt(emiatt hamar elmegy a kedvem a beszéltetéstől).

Őt azonban egyszerűen képtelenség. Mint említettem, nagyon-nagyon okos, úgy tudunk beszélgetni dolgokról, mintha

évek óta ismernénk egymást, és nem unom meg. Bár néha elég gonosz beszólásaim vannak, nagyon szarkasztikus tudok lenni,

ő ezt is tök jól kezeli, nem akad fenn a hülyeségeimen. Olyan dolgokról is tudok vele beszélgetni, amiről eddig

még soha, egy emberrel sem.

Nagyon szeretnék ennek a dolognak adni egy esélyt, azonban félek a kudarctól. Hogy mi van, ha később mégsem fogok tetszeni neki,

rájön, hogy talál sokkal jobbat? Hogy ez, amit lát, csak egy tetszetős burok, de belül nincs semmi érdekes?

Bármilyen válasznak örülök, mert nem voltam még ilyen nehéz helyzetben e téren. Köszönöm!


2013. okt. 15. 00:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Fogyás ananásszal.
2013. okt. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
csak szeretethiányos vagy és bejön hogy foglalkozik veled végre egy fiú.
2013. okt. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem próbálod meg, akkor csak kudarc lehet a vége, és a magad is hibáztatni fogod a mi lett volna ha dologgal. Szóval hajrá.
2013. okt. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Wall of text hajnali fél egykor. Aki veled kapcsolatot akarna, az mazochista.
2013. okt. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban.
2013. okt. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én hülye meg elolvastam, pedig tudom, hogy nem tudok párkapcsolati tanácsot adni.
2013. okt. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha bejössz neki, és többet lát benned mint egy átlag lányban, akkor nem a bőröddel fog foglalkozni.
2013. okt. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sosem kell olyan vonat után futni,amely szélsebesen robog tovább.De ez a vonat,könyörgöm ez áll!Hát ez csak téged vár,te jó ég,életed legcsodálatosabb hónapjai előtt állsz,és nem kétséges,hogy megtaláltad azt,akibe immáron fülig szerelmes vagy.


Éljetek sokáig:)

2013. okt. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És ezt a szöveghalmazt miért nem neki írtad meglepetésként?
2013. okt. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon átérzem a helyzeted, nekem is van egy súlyos bőrbetegségem sajnos emiatt komplexusaim vannak és állandóan takargatom magam. Sőt néha még a simogatást nem engedem arrafelé. De ez ne tartson vissza a párkapcsolattól! Aki szeret az úgy sem erre fog koncentrálni aki pedig elhagy az menjen is olyan embernél csak jobbat találhatsz! Szóval ez egy remek szűrő.
2013. okt. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!