Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit ereznetek az en helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ereznetek az en helyemben? 7 eve nos vagyok, a szomszedba lakik a felesegem egykori baratja aki annak idejen nagyon szerelmes volt a felesegembe. Tobbi lent

Figyelt kérdés
azota en vettem felesegul szerintem nagyon jol megvagyunk, van 2 kisfiunk is,es o mostanaban megis atjar a szomszedba,azt mondja hogy a srac hugahoz,mert nagyon joba vannak,es nagyon szeretnek ott a gyerekek az o gyerekevel jatszani.nekem ez nagyon nem tetszik,mit gondoljak megbizhatok benne mikor ott a srac is?nagyon rosszul esik ha naluk vannak csak en vagyok feltekeny masnak tetszene?
2009. nov. 12. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés jó. Van okod féltékenynek lenni? Mert pl. én jóban vagyok az egyik exemmel. Nem a húgával, hanem az exszel vagyunk barátok. Ebben az esetben én pontosan tudom, hogy SEMMI nem fog történni. Párom is elfogadta a dolgot... Szóval van olyan, h nincs gond, de ha gyanakszol, az más kérdés.
2009. nov. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nehéz megmondani. Amit tanácsolni tudok, hogy tudd ha már összeházasodtatok, hogy téged akart a feleséged. Gyerekeitek is vannak, valószínűleg elég komoly férfi vagy ahhoz, hogy ne csaljon meg. Szóval ne félj ettől. Ha féltékenykedsz megérzi, és lehet rátesz egy lapáttal. Kérdezd meg, mit csinált ma? (mikor átvolt). Ha balra fel fordítja a szemét (magának balra, neked jobb fel) akkor épp a képzeletből hív elő valamit, tehát akkor hazudik.. Nem tudom, légy jobb emberismerő, Én soha nem csinálok jelenetet ilyenkor, és az eddigi ilyen gyanúim is megalapozatlanok voltak..
2009. nov. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nő vagyok. Sajnos sok nő nem ahhoz a férfihoz megy feleségül, akit nagyon szeret. Rossz ezt olvasni, de most mit hazudozzak neked? Nekem nagyon gyanús lenne, hogy olyan indokkal járkálgat át, hogy jóban van a volt párja húgával, meg a gyerekek ...bla, bal... miért más barátnője nincs? Ha tegyük fel véletlenül ideköltözne az exem , én már a férjem miatt se mennék át hozzájuk, még akkor sem ha a a legjobb barátnőm lenne a húga. Találkoznék velük a játszótéren, elmennék cukiba , de nem hozzájuk be konkrétan!!

2009. nov. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nekem is ez nem tetszik.miert nem beszelnek az utcan vagy miert nem o jon att,hisz o is es a csalad is tudja mi a szitu.Vagy falaznak neki?
2009. nov. 12. 10:25
 5/8 anonim ***** válasza:

Gondolkodtál már apasági teszten? Vagy ha tudod a gyerekeid és a feleséged vércsoportját, na meg persze a tiédet, akkor is kiderülhet, hogy nem tőled vannak.

A helyedben azt érezném, hogy valami nem tiszta, találkozzon a húggal inkább nálatok, az tiszta.

Ha viszont megbízol benne, akkor ebben is bízz meg benne.

2009. nov. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Először is ne kombinálj! Ülj le a feleségeddel és mondd el neki, hogy téged zavar az, hogy mennyit jár át az exéhez és ez téged féltékennyé tesz. Ha normális a nő és szeret, akkor megpróbál változtatni a helyzeten. Kicsit furcsa, hogy miért nem találkozik a barátnőjével nálatok, vagy máshol, de lehet alaptalan a gyanakvásod és csak szeretnek a gyerekek együtt játszani stb.

A lényeg, hogy ne támadd le és ne mondd, hogy nem bízol meg benne. Beszéljétek meg. Még a végén lehet összehaverkodsz az ex-szel és amíg a csajok a konyhában dumálnak ti együtt söröztök a meccs előtt! :D

Nem ismerem a helyzetedet, de az én véleményem az, ha csalna, akkor nem a szomszéddal tenné, ahol ennyire nyilvánvaló és szerintem kizárt, hogy a családja falaz! Végiggondoltad ezt? Falaz a feleség a férjének, hogy szexeljenek a feleségeddel? Vagy a gyerekek falaznának? :D

2009. nov. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
jaj azt nem irtam meg hozza hogy az o exe az en legjobb baratom volt.
2009. nov. 12. 13:31
 8/8 anonim ***** válasza:
64%
Mihez tartás végett én jól elverném a helyedben az illetőt. :-)
2009. nov. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!