Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Szerelmes vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Szerelmes vagyok a feleségembe! Ez normális?

Figyelt kérdés
F/54
2010. nov. 28. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Aludd ki magad!
2010. nov. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez teljesen abnormális. Sürgősen kezeltesd magadat a pszichiátrián! :D


Mellesleg nem csodálom, hogy ilyen kérdések jönnek már. :) Tényleg azt tartják ma mág nem normálisnak, aki nem tér el kirívóan a nagy átlagtól. :D

2010. nov. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Úgy látom, teljesen új normák vannak születőben. :D Az, hogy mi a normális, mindig attól függ, hogy az adott társadalom mit tart annak, tehát mi a többségi viselkedés. Ezek alapján döntsd el Te, hogy ez manapság normálisnak számít-e. :)


Én a helyedben azonban örülnék ennek. Boldog vagy ettől, nem? Akkor meg? :)

2010. nov. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért ne?
2010. nov. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hány év után ilyen rettenetes a helyzet?
2010. nov. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
húsz
2010. nov. 28. 13:06
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos lehet, hogy menthetetlen. Fiatalabb kapcsolatoknál van remény, hogy lassan, évek múltával enyhülnek a tünetek, de ha ennyi idő után is....Nem hiszem, hogy kezelhető stádiumban van.

Itt is a korai felismerés lett volna fontos....

2010. nov. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
örülj neki ember!!!!!!!!!
2010. nov. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!