Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan emberek akiket a. parjuk kihasznalt es ennek ellenere nagyon szerettetek?

Figyelt kérdés
En feladtam erte az eletemet szo szerint. Naluk lakok jelenlefg szuleimmel osszevesztem miatta. O meg azt hiszi h mindent megtehet velem. Ha veszekszunk olyam csunyal lekezeloen beszel velem egyszeruen tonkretesz. Teljesen lelkibeteg vagyok miatta. Szakitani nem tudok de enni se tudok mar semmit se
2013. okt. 21. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem akarsz kibékülni a szüleiddel? Úgy is szeretnek. A pici lányuk maradsz, ha Ők jó szülők és nagyon szeretnek téged. Biztos visszafogadnának :)
2013. okt. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Társfüggő vagy és ez k*rvára nem jó. Azért viselkedik így, mert hagyod neki. Nézd meg, még mindig ott vagy nála, annak ellenére, hogy szarba sem vesz. Nem tisztel, ergo nem is szeret. Te így akarsz kapcsolatban maradni?? Minek adtad fel az életedet? Szerinted ő olyan embert akar maga mellé, aki nem önmaga? Nem önmagáért cselekszik, hanem a másik szempontjait nézi? tudod mi vagy te? EGY KUTYA. Abba szoktak belerúgni, éheztetni, csúnyán beszélni vele, de mégis szereti a gazdáját. Egyszer élsz könyörgöm, térj már észhez! Nem akarsz változtatni ezen?? Te magad írod, hogy lelkibeteg vagy. Az is akarsz maradni? Akkor maradj ott és hagyd neki, hogy úgy bánjon veled, mint a kutyával. Vagy szépen fogod magad, talpra állsz és lesz egy sokkal jobb életed. Bár ezt a jobb életet még nem tudod elképzelni sehogy, tudom, mert én is keresztül mentem ezen. Ugyanebben voltam, féltem szakítani, féltem egyedül lenni, engem sem tisztelt. Most pedig itt vagyok nélküle, kezdem megtalálni önmagam és megint elkezdett keresni, hogy kellek neki. Amíg úgy ugráltam, ahogy ő fütyült, semmibe nézett. Most, hogy tisztelem magam, önálló vagyok és vannak céljaim, megint érdeklődik.


Jah és még valami. Azt írod szereted. Dehogy szereted, függsz tőle. Ez nem szerelem. Hanem függés. Azt is lehetne mondani, hogy ő a drogod. De gondolj bele, a drog a egy jó dolog? Igen, amíg tart a hatása, aztán mikor elmúlik egy nagy rakás sz*rnak érzed magad. És ahelyett, hogy nélküle élveznéd az életet, inkább drogozol tovább. Aki nem tiszteli saját magát, az hogy várja el a másiktól, hogy tisztelje?? GONDOLKOZZ MÁR!


Segítek, írj privit!

2013. okt. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!