Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavarna, ha a párotok esküvőben, vagy bálban valaki mást is felkér táncolni?

Figyelt kérdés

A barátom elég jól táncol, mivel tagja egy néptánccsoportnak is lassan 8 éve.. én sajnos nem nagyon tudok táncolni, ha szégyen ha nem falábú vagyok..

Próbált tanitani, és megy is valamennyire, de nem az igazi.

Titeket zavarna, ha bálban, esküvőben, eljegyzésen, vagy valami ilyen összejövetelen a párotok felkérne valaki mást is táncolni? Nem vadidegent, hanem pl egy régi ismerősét, aki lány. 18 évesek vagyunk


2013. okt. 21. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát k'rvára nem, hallod. Miért zavarna? Nem dől össze a világ, ha táncol egyet valakivel.
2013. okt. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Pain for Pleasure ***** válasza:
Nem zavarna, én iszonyúan két ballábas vagyok és nem lehet rávenni a táncra, viszont ő legalább jól érezné magát. :D
2013. okt. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, ilyen eseményeken ez természetes. Mármint én férfi vagyok, de nem zavarna ha a barátnőm mással táncolna.
2013. okt. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem.

Persze gondolom nem részegen borul a nyakukba és közben a feneküket markolássza. Sima táncolással semmi bajom, még ha idegenekkel táncol is az esküvőn.

2013. okt. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Lilith1994 ***** válasza:
Engem zavarna, ilyen vagyok :/
2013. okt. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én sem tudok táncolni, de nem esne jól, ha elmenne valakivel. Ugyanakkor függ attól is, hogy kivel. Mondjuk az én véleményem nem számít a kikötés szerint. :)


18/F

2013. okt. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Egyáltalán nem, a néptáncosként szerintem magától értetődő, hogy felkér valakit, ha te nem táncolsz vele.
2013. okt. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Persze, hogy nem reszegen keri fel a mas lanyokat :) tancolok en is vele, de o imad tancolni, es megforgat(na) rendesen, de nekem nem erossegem a tanc :)

Engem oszinten megmondva kicsit zavar... de megprobalok tullenni ezen... nem szeretnem hogy miattam ne erezze jol magat.:)

2013. okt. 21. 18:40
 9/9 anonim ***** válasza:
te most viccelsz???? miért lenne gond? a tánc az tánc, nem szex.. omg....
2013. okt. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!