Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem merek a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merek a barátom előtt táncolni? (sztriptíz vagy bármilyen már erotikus tánc)

Figyelt kérdés
már lassan 4 éve együtt vagyunk fiatalok vagyunk de ha arra kerül a sor hogy tánc formájában izgassam fel felveszem a legszexibb ruhám megkeresem a megfelelő zenét de lebénulok csak állok előtte és nem nagyon csinálok semmit pedig jól mozgok régebben táncoltam felléptem ha buliban vagyunk se akadály a tánc de a barátomnak nem tudok segítsetek!nem mondanám hogy szégyenlős vagyok és köztünk már tabuk sincsenek!
2013. ápr. 8. 15:49
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*más
2013. ápr. 8. 15:51
 2/13 anonim ***** válasza:
46%

ha rájöttél a válaszra, kérlek oszd meg velem is! nálam ugyanez a helyzet :D még a táncot is betanulom, aztán előtte csak pislogok, mint hal a vízben :D

21-l

2013. ápr. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Gyakorolj, magadban hunyott szemmel. Aztán amikor a pasid elött vagy akkor is hunyd be a szemed és képzeld azt hogy magadba táncolsz. De hely legyen mindkét esetben, nehogy beverd valamid. A begyakorolt mozdulatok jöjjenek maguktól és élvezd a táncot magát.

Más ötletem nincs sajnos.

2013. ápr. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igyál előtte vmit,ami kicsit felszabadít:)
2013. ápr. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
ittam is :D az se segített zavarban vagyok piával is és gyakoroltam ráadásul mivel külföldön van igy ez elég nehéz de küldtem neki videot ahol táncolok neki (sztriptiz) de élőbe nem megy :D pedig nagyon akarom
2013. ápr. 8. 16:32
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor sötétíts be,vagy este próbáld félhomálynál.Az lehet pluszban izgató is,több sejtetetés.
2013. ápr. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
igen ez se rossz ötlet de már azt is probáltam :( van egy láva lámpám nem ad sok fényt ajto becsuk plusz egy gyertya de figyelem a reakcioit és mindig mosolyog persze gondolom azért mert látja h zavarba vagyok meg azért is mert probálkozom és mert tudja h ez jo lesz de nemtudok megmozdulni :D de hálistennek sosem hibáztat érte de engem nagyon idegesit már hogy etéren nem tudok "megfelelni" neki :(
2013. ápr. 8. 17:19
 8/13 A kérdező kommentje:
VALAKINEK VALAMI MÁS ÖTLETE??? nagyon fontos lenne
2013. ápr. 9. 11:50
 9/13 anonim ***** válasza:
Kösd be a barátod szemeit,és kezdd el úgy a táncot.Ha megy,akkor közben szépen lassan vedd le a sálat.
2013. ápr. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
uu ez tetszik sejtetős szexi ennél több se kell köszönöm!!!
2013. ápr. 9. 23:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!