Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azoktol kérdezem, akik több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoktol kérdezem, akik több éve kapcsolatban vannak (3-4-5 éve), hogy milyen érzései vannak?

Figyelt kérdés
Nekem 4 éve van barátom. Eleinte nagyon jó volt, szerelem meg ami szokott. Az évek múlásával sok minden változott. Most is törődök vele, szeretem meglepni, gondoskodok rolla(főzés,stb.), de már nem mondhatom el azt, hogy szerelmes vagyok belé. Kétszer szakítottunk, az első után helyre jöttek a dolgok, a másadik nemrég volt de nagyon hiányzott így kibékültünk. Most pedig nagyon össze vagyok zavarodva, ráadásul mehetnénk ketten külföldre dolgozni, de nem tudom, bele merjek-e menni. Ti hogy vagytok?
2013. okt. 21. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
mi 3 és fél éve vagyunk együtt. szerelmes vagyok belé és nagyon szeretem is, de nyilván nem úgy, mint a randizós időszakban. vannak hullámvölgyeink (most is épp), de ettől függetlenül még érzem, hogy szeretem!
2013. okt. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi is 3 és fél éve vagyunk együtt.

Nálunk is vannak hullámvölgyek, sőt, olyan is volt, hogy azt hittem, hogy nem szeretem, de ha arra gondoltam, hogy nem lenne az nagyon fájt.

Most végre kifelé lábalunk a gödörből, de az elmúlt hónapokban majdnem volt szakítás.

Amúgy mi is szeretjük már egymást, de a kezdeti hévhez képest ez már nem olyan.

Inkább szeretjük egymást, de nem vagyunk szerelmesek szerintem. de ettől függetlenül egymás nélkül nem tudnánk meglenni.

2013. okt. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kezditek megunni egymást... Gyakran előfordul, ha nem tudtok új dolgokat kitalálni. Szerintem ez a külföldi munka nagyot lendítene rajtatok, de komolyan. Ha megkérné a kezed, igent mondanál? Ezen gondolkodj el, és hogy tényleg szereted-e.
2013. okt. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!