Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gond, ha ennyire nyíltan beszélgetek a barátommal a nőgyógyászati problémáimról?

Figyelt kérdés
Barátommal beszéltünk arról, hogy szedhetnék fogamzásgátlót, és elmentem feliratni. Viszont sajnos ritkán menstruálok (nem vagyok terhes, mindig is kb. fél évente jött csak meg), ezért először kaptam másik gyógyszert, amitől megjön, aztán utána állhatok neki a fogamzásgátlónak. Viszont a barátom kérdezősködött, hogy mióta nem voltam beteg, meg mindenfélét, és elmondtam neki, hogy amit éppen most szedek gyógyszert, annak az a mellékhatása, hogy rendkívül érzékeny lett a mellem, és megkértem, hogy szex közben azt hagyja egy kicsit békén. Nemsokára meg fog jönni a menszeszem, és ilyenkor egy kicsit másabb a folyásom, és tegnap ő megjegyezte ujjazás közben, hogy másabb lett, tudom-e, hogy nőknél ez azt jelenti, hogy beteg leszek, meg ilyenek. Én itt már totál szégyelltem magam. Egyáltalán honnan tud ilyet egy férfi? (Én nem mondtam neki.) Meg olyanokról kérdezgetett, hogy mennyire erősen szokott megjönni, szokott-e valami panaszom lenni, ájuldozok-e olyankor, nagyon fáj-e a hasam, tampont használok-e stb. És ha már kérdez, én válaszolok neki. Meg beszélgettünk egy korábbi balesetemről, ami miatt volt nőgyógyászati műtétm. Viszont nagyon furcsa nekem ez az egész. És félek tőle, hogy talán túlterheltem, és nem kellett volna mindent elmondanom neki. Nem tudom, hogy mennyire illik beszélgetni ilyenekről, mert ő az első barátom, de tényleg nem akarok semmit sem elrontani.
2009. nov. 12. 13:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
sztem nem baj, ha nyiltan beszélsz erről a paroddal. ez a normalis.. amugy h értette h a hüvelyváladékból megallapithatja, h beteg leszel??
2009. nov. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen normális dolog, h beszélgettek ilyenről hisz erről te nem tehetsz ez egy természetes folyamat.

Az meg hogy ő kérdezi a dolgokat, az csakis jó jel lehet mert törődik veled. Ha kérdezés nélkül nyomnád neki a szöveget erről akkor lenne gáz..

2009. nov. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

páromon ez nem tesz tul...ezeket ő is megutdakolta,meg utánaolvasgatott

PLUSSZ jött velem egyszer nőgyógyászhoz,mert ő láni szeretné,hogy miket csinál velem egy vizsgálaton...

doki család ismerőse is,igy még végig is magyarázott neki,hogy mit kell h lásson...(és nem készül orvosnak a drága,irtozik a vértől)

vannak ilyen pasik

örülj neki..

(jobb mint a másik véglet,aki tudomást sem akar venni az egészről..)

22/L

2009. nov. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
0%
Érdekes egy barátod van, lehet ilyen témákra indul be. Én tuti nem mondanék a barátomnak semmi ilyesmit meg őt nem is érdekli hogy nekem mikor jön meg és milyen tampont használok stb.De lehet hogy nőgyógyásznak készül vagy mi.
2009. nov. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Pont, hogy nem rontasz el semmit! Örülj neki, hogy ilyen barátod van aki foglalkozik és törődik veled! Bizony a férfiak közül sem mind tök hülye és értik a nők működését, tanultak biológiát, anélkül hogy mondani kellene nekik!

Egyáltalán nem terheled le a barátodat, azért kérdezte mert érdekelte és törődni akar veled! Emiatt ne aggódj.

22/F

2009. nov. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nos én egészségügyi végzettségű vagyok, ezért az összes csaj kiteregeti előttem a dolgokat, amiket én nem bánok, szívesen segítek és érdekel a téma is. Szóval az a véleményem, hogy ez nem baj. Sőt én a volt barátnőm révén mindent láttam a témában és ennek ellenére nem undorodtam meg a dolgoktól, szóval szerintem ő sem fog. Ne szégyelld!
2009. nov. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sztm se gond, Én is nagyon sokmindent megosztok barátommal. Gyakran beszélünk ilyesmikről. Véleményem szerint ez tök normális, h aggódik érted:) Kevés ilyen pasi van..
2009. nov. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez nagyon is jó! Én is mindent megbeszélek a párommal, legyen az akár a hüvelygomba is:) Szóval szinte bármit. Jól csinálod.
2009. nov. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Csak csatlakozni tudok az előttem szólóhoz: ha ilyenekre rákérdez törődni akar veled, nem pedig zavarba hozni.

Ha te sem értesz valamit, akkor nyugodtan kérdezz rá nála, ezek alapján vagytok olyan jó kapcsoltban.:)

2009. nov. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A 13:44-esnek egyátalán nincs igaza!!! Nagyon is jó ha a pasid érdeklödik irántad, ez azt jelenti, hogy minél többet szeretne rólad megtudni. na és ez mit jelent??Azt hogy komolyan gondolja a kapcsolatotokat!Egyátalán nem kell elötte semmit szégyellened, ebben nincs semmi ciki, természetes dolog hogy egy lány menstruál! Pl. az én barátom még azt is tudja h mikor kell megjönnie, napra pontosan, ö az én kis menstruációs naptáram:P:)
2009. nov. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!