Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gond, ha ennyire nyíltan beszélgetek a barátommal a nőgyógyászati problémáimról?

Figyelt kérdés
Barátommal beszéltünk arról, hogy szedhetnék fogamzásgátlót, és elmentem feliratni. Viszont sajnos ritkán menstruálok (nem vagyok terhes, mindig is kb. fél évente jött csak meg), ezért először kaptam másik gyógyszert, amitől megjön, aztán utána állhatok neki a fogamzásgátlónak. Viszont a barátom kérdezősködött, hogy mióta nem voltam beteg, meg mindenfélét, és elmondtam neki, hogy amit éppen most szedek gyógyszert, annak az a mellékhatása, hogy rendkívül érzékeny lett a mellem, és megkértem, hogy szex közben azt hagyja egy kicsit békén. Nemsokára meg fog jönni a menszeszem, és ilyenkor egy kicsit másabb a folyásom, és tegnap ő megjegyezte ujjazás közben, hogy másabb lett, tudom-e, hogy nőknél ez azt jelenti, hogy beteg leszek, meg ilyenek. Én itt már totál szégyelltem magam. Egyáltalán honnan tud ilyet egy férfi? (Én nem mondtam neki.) Meg olyanokról kérdezgetett, hogy mennyire erősen szokott megjönni, szokott-e valami panaszom lenni, ájuldozok-e olyankor, nagyon fáj-e a hasam, tampont használok-e stb. És ha már kérdez, én válaszolok neki. Meg beszélgettünk egy korábbi balesetemről, ami miatt volt nőgyógyászati műtétm. Viszont nagyon furcsa nekem ez az egész. És félek tőle, hogy talán túlterheltem, és nem kellett volna mindent elmondanom neki. Nem tudom, hogy mennyire illik beszélgetni ilyenekről, mert ő az első barátom, de tényleg nem akarok semmit sem elrontani.
2009. nov. 12. 13:38
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. nov. 12. 19:12
 12/12 anonim ***** válasza:
igen ez egy normális dolog a normális párkapcsolatokban szval nem kell szégyellni ha nekem van bármi problémám vagy neki akkor kitárgyaljuk de csak egymás között:)
2009. dec. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!