Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban fiúk, ti sem választanátok barátnőtök és egy lány barátotok között, ha arra kerülne a sor ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy csaj barátja aki nálam sokkal szebb, korban is jóban illik hozzá, de haverja volt barátnője és náluk a baráti körbe ez szent, hogy haver ex-vel nem kezdünk.. 5 éve ismeri a lányt kb. .. hazudott róla eleinte, hogy találkoztak később azért elmondogatta.. de akkor is zavart és voltak hasonló dolgai ami miatt elkezdtem szorongani.. miattam nem is beszélt vele hónapok óta megbeszéltük a dolgot és elhanyagolta miattam, de múltkor ráírt a lány és most már ott tartunk, hogy nem fogja eldobni miattam a barátját aki ráadásul más városban van és kb. 2 havonta találkoznának... nagyon szorongós típus vagyok amiről nem tehetek és mondtam is neki, hogy kiszállok akkor az életéből.. mert nekem ez nem pálya, hogy 8-10 csaj barátja van és egyet olyan nehéz elhanyagolni..most hirtelen megváltozott minden és hogy ezt többet nem csinálja és nem akar választani köztem és a barátja közül, mert hogy ugyanolyan fontosak vagyunk neki engem szeret és szeret velem lenni, de a barátját se akarja eldobni magától, mert rá bármikor ha úgy van számíthat.. megkérdeztem, hogy a lány tetszik-e erre, hogy ha véleményt kell mondani jó csaj, de barátként ismerte meg és úgy is tekint rá és egyikük se akar a másiktól, a csajnak csak izmos pasi kell, pénzes, kocsi stb. de hogy nagyon értelmes lány és nem nagyképű jól ellehet vele beszélgetni, mondtam neki, hogy nekem ez ellent mond azzal, hogy értelmes, de hogy minden lány szereti, ha fizetnek helyette meg ha nem buszra kell futni hanem van autója a srácnak és jön érte... nekem ez ellent mond egymásnak.. nálam sose számított az ilyen és ezt jól tudja..nem értem miért ilyen..
2013. okt. 21. 22:17
 1/3 viktor123456 ***** válasza:
Terrornak nem engedünk. Te kerülnél lapátra.
2013. okt. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A lány barát maradna a barátnő repülne! Egyrészt a lánybarát évek óta megbízható és biztos "nem hagy el" nem "szakítunk" nem lesz mondjuk 5 év múlva egy ex akinek én már semmit sem jelentek és nyáladzik az épp aktuális pasijára! A lánybarát velem lesz mindig! És mivel nincs se szerelem..se szex ezért a kapcsolat kiegyensúlyozott nincsenek emberi játszmák...fúú randira hívjam vagy ne hívjam..tetszem nem tetszem..más pasi is hajt rá vagy csak én...egymáson filózás...megcsókoljam ne csókoljam..most járunk? Nem járunk? Jaj de jó összejöttünk :-) Bemutatkozok a szüleinek..helyt kell állnom mint férfi és közben valahol aggódni, hogy X idő múltán se hagyjon el engem senkiért...magáért a jó istenért se! Aztán persze vége lesz! Barátok utána nem leszünk...valahogy zavarna, hogy az a lány akit szerettem..öleltem..csókoltam most azon tépelődik, hogy a Józsinak vajon bejön-e és a Józsi milyen jó pasi és úristeeeeenn..hát egy nagy francot! Ettől nem tudnék elvonatkoztatni még akkor sem ha nekem is van barátnőm már..mert féltékeny lennék arra, hogy ami egyszer az enyém volt most már másé! Szóval a lánybarát maradna...benne soha nem kellett csalódni! A barátnők viszont képlékenyek..kiábrándulhatnak..kiszerethetnek belőlem! A lánybarátom meg még a vőlegényével is közölte, hogy ha nem tetszik neki, hogy én vagyok akkor felbontja az eljegyzést és mehet a búsba, mert én fontosabb vagyok neki mint ő! Na ilyen egy igaz jó barát! Imádom!
2013. dec. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hat nem tudom en mindket esetbe kiborulnek. ha en lennek a baratno akkor naná. ha meg csak haver akkor ne emeljuk mar baratno szintre... az utolso valaszolo helyeben inkabb csondbe lettem volna, es meghuznam magam, mert ha haver vagyok, nem akarok folyton a baratnojet is jatszani..... nincs fiu lany baratsag... mert azt egy erzekenyebb 3. ember nagyon megszenvedi.
2014. febr. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!