Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Ti mit vártok el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti mit vártok el a feleségetektől, Mi az amitől jól működik egy házasság?

Figyelt kérdés

Most a főzésen munkán, kívülre gondolok.

Mik azok a szokások, gesztusok,miket tűrjön el nektek egy nő hogy ti hűségesek legyetek , és ne veszekedjetek az asszonyra.

Mivel tud benneteket megfogni egy nő hogy azt mondjátok hogy nem kell más nő rajta kivül?



2013. okt. 22. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem eltűrni kell dolgokat, hanem megbeszélni. Mindkét félnek törekedni. A nő részéről én nagyra értékelem az elfogadást, ha nem hisztis, ha alkalmazkodó, gyengéd, gondoskodó, hűséges. Cserébe annyi szeretetet kap, amennyit nem tesz zsebre.
2013. okt. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja és rengeteg szex!
2013. okt. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Házasság csak 1 állapot. Csak egy tradíció. Most tudsz mondani olyat ami a szakítás és válás között nincs párhuzam?


Egy boldog kapcsolat, boldog házasság.

Az, hogy magunkévá tegyünk valakit, és úgy házasodni, abból válás lesz...

2013. okt. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
nekem az, hogy ne kuncogjon mikor a balátom nevét meghallja: Fikusz Kukisz...
2013. okt. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
hozzátenném ha kuncog akkol nagyon hamal gladiátolképzőben találhatja magát.
2013. okt. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Klasszikus ertelemben a feleseg dolga a csaladot osszefogni es gyermeket nevelni ... ferfi dolga mindezek vedelme es a csaladrol valo gondoskodas.


En szeretem ha hazaerek a napi harcaimbol, akkor a parom ellassa fajo "sebeimet", jol tartson es a szerelmevel is ajandekozzon meg. Ennek fejeben en huen es elkotelezetten viszem vallamon az elet terheit, ovom szeretteimet es az eletem aran is gondoskodom roluk.

2013. okt. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A férfi mit engedhet meg magának amit a nőnek el kell fogadnia?

Kocsma, haverok. A gyermeknevelésben azt hogy értitek hogy csak a nő dolga? A férfi kézbe se vegye gyermekét?

2013. okt. 22. 13:34
 8/8 anonim ***** válasza:

élet terhei... ha nem láttam volna családban azt, hogy az apuka semmit nem tesz a családért, de elvárja, hogy anyuka kinyalja a fenekét, mert ő a férfi, akkor talán...

De mivel azt láttam, hogy anyuka viszi az élet terheit, neveli a gyerekeket és intéz mindent, úgy, hogy az apuka úgy érezze ezt mind ő csinálta...


minden kapcsolat kompromisszumok sorozata. ide tartozhat a pénzszerzés, takarítás, gyereknevelés stb. ha ez arányosan el van osztva akkor jól működhet a kapcsolat, ezen felül szeretet, tisztelet, szex és minden más is nagyon fontos. De ezek nélkül nem is párkapcsolat egy párkapcsolat, max egy egymásra eröltetett együttlét.


Azt hogy mit engedhet magának? Szinte mindent amit megbeszélnek, de ugyanez igaz a nőkre. ha pasi kocsmázna, akkor adjon esélyt a párjának, hogy neki is legyen egy szabad estéje. és nem tudom te hogy vagy vele, de én szeretném a gyerekemet magam is nevelni és nem csak lepasszolni az asszonynak.

2013. okt. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!