Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Áá megőrülök! Kell nekem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Áá megőrülök! Kell nekem egy barát! (? )

Figyelt kérdés
Eddig egyeltalán nem voltam rágörcsölve a dologra, most sem vagyok igazán, tudom, hogy sok időm van még de annyira szeretném már átélni azt a tipikus tiniszerelmet. Meg nagyon hiányzik, hogy legyen valaki aki csak engem szeret. Mit tanácsoltok? Hogy ismerkedjek, suli kilőve, ott mindenkit túl jól ismerek.
2013. okt. 22. 18:26
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Suliba ismerősökkel szoktatok járni bulizni? Mert az a legjobb módja ha közösségbe akarsz kimozdulni.
2013. okt. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
internet/járj el valami új helyekre..
2013. okt. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Itt rengeteg férfi csak arra vár, hogy rádugorjon... írj ki kort és meglátod. :)
2013. okt. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz nyugodtan, persze térj ki a korodra azért, ha írsz :D
2013. okt. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

én is így érzem

14/l


Amúgy te hány éves vagy?

2013. okt. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, ha nem jött volna le a kérdésből :) A koromat direkt azért nem írtam, hogy ne kapjak annyi privit, mert nem nagyon szeretnék neten ismerkedni. Csak élőben olyan nehezen megy, bulizni nem járok, ahhoz még fiatal vagyok..Sokan járnak ilyen korban már bulizni, de azok olyanok is lesznek..
2013. okt. 22. 18:35
 7/21 anonim ***** válasza:
én szívesen megismernélek de biztos hogy nagyon messze laksz 16/f
2013. okt. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
mutatsz magadról képet priviben?
2013. okt. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kiskutát vagy kismackát az ceretni fog.
2013. okt. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én pedig barátnőt szeretnék :( 16/F
2013. okt. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!