Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért pont most jöttem rá?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont most jöttem rá? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az iskolámból össze jöttem egy sráccal akit alig ismertem, de nem is őt szerettem ezért azt akartam hogy szakítson velem ezért bunkó voltam vele meg.. egy idióta! De most szakított is és most jöttem rá hogy beleszerettem, de már nem is akartam vele szakítani!!! De tegnap mikor találkoztunk még beszélgettünk és többször is megölelt és láttam hogy még mindig olyan közel akar lenni hozzám, nem merem megmondani neki mit érzek és ez nekem annyira fáj, hogy bele halok! Félek hogy leégek és elutasítana, ha elmondanám neki hogy szeretem! De ő sem engem szeretett, még a volt barátnőjét de velem elakarta kezdeni és mondta hogy jobban is fog szeretni nála! Most jötem rá milyen fontos nekem, mire már elveszítettem :'(((

még is mit tegyek?


2013. okt. 23. 11:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
hülye voltál, hozd helyre.legyél őszinte hozzá és magadhoz is...gondold végig, mit is akarsz pontosan
2013. okt. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!