Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az eszemre vagy a szívemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eszemre vagy a szívemre hallgassak?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 13 hónapja vagyunk együtt és az elmúlt 1 hónapban megcsalt egy olyan lánnyal akit én is ismerek. Amikor kezdtem sejteni a dolgot nem mondtam neki semmit róla de mikor lebuktak és megbeszéltük a dolgot akkor azt mondta, hogy minden féle képpen barátok maradnak ha tetszik nekem ha nem. Egy pár napig minden rendben volt de azóta egyre jobban érzem, hogy talán megint van köztük valami. Nagyon szeretem őt és nem akarom elveszíteni de tudom, hogy így ez nekem nem megy. Hogy mondjam el neki megint, hogy fáj amit csinál ha tudom, hogy úgyis én leszek a hibás a végén mint mindig. 22/n
2013. okt. 23. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Hallgass az eszedre! :(
2013. okt. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mondd el neki kerek perec mit érzel, így, vagyis ennél részletesebben, ha nem tud rá megfelelő módon reagálni, és abszolút nem kompromisszum kész, akkor ez így nem jó neked.

Csak addig van értelme egy kapcsolatnak, amíg jól érzed magad benne.

2013. okt. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jobban fáj az a tudat, hogy nem lehetek többé vele mint az hogy látom ahogy éjjel-nappal nyomkodja a teloját és beszélgetnek meg amit kommentelnek egymásnak fb-n.
2013. okt. 23. 11:31
 4/4 Szergej55 ***** válasza:
Ész.
2013. okt. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!