Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom Debrecenbe akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom Debrecenbe akar költözni. Nem tudom miért de én semmiképp nem fogok. Mi legyen?

Figyelt kérdés

11 éves korában költöztek ide.Nagyon utál itt lakni. Mindig is mondta, hogy ha lesz pénze vissza költözik, mert ott érzi "otthon magát." Mindig mondtam neki, hogy nekem nem szimpatikus város de párszor elvitt oda.Nem tartom szépnek, az emberek bunkók, szemetes, nincs munka lehetőség és amikor most nyáron voltunk rengetek romát/négert/arabot láttunk. Egyedül a Virágkarnevál ami tetszik ott de ennyiért biztos nem költözök oda.

Most, hogy van pénzünk egy saját házra Ő mindenképp oda akar letelepedni.Engem ha agyon vernének se mennék.De a barátom dolgozott meg ezért a pénzért és igaz, hogy mióta ismerem (lassan 5 éve) ez volt a legnagyobb vágya. Mindig azt mondja, hogy legyek tekintettel rá de akkor Ő miért nincs tekintettel rám?!

Mostanság sok a vita ebből.Ez egy nyugis kis város, én itt szeretek lakni! Ma reggel volt egy olyan kijelentése, hogy 19 éves kora óta azért dolgozik a suli mellett, hogy vissza menjen oda és akkor is megy ha én itt a "tanyán" akarok megöregedni!

Egyebként, 3 és fél éve vagyunk együtt és a szüleinél lakunk jelenleg.

23/L


2013. okt. 23. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
hát ha nem akarsz ne menj, szakíts vele, ilyen egyszerű. még fiatal vagy, találsz másik pasit.
2013. okt. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Végülis lesz*r és nem veszi figyelembe azt, hogy neked az kényelmetlen lenne.
2013. okt. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De szeretjük egymást.Több, mint három évet eldobni egy mocskos városért???
2013. okt. 23. 17:17
 4/9 anonim ***** válasza:
az elejétől fogva tudtad, hogy ez lesz.. vagy mész, vagy megy egyedül.
2013. okt. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja, igen az kimaradt, hogy egyszer megigértette velem, hogy ha elég pénz lesz és még együtt leszünk oda költözünk de ez már két éve volt, azt reméltem, hogy meggondolja magát mostanra.
2013. okt. 23. 17:20
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
gyenge vagy, hogy másoktól teszed függővé a saját sorsod alakulását, és alárendeled magad annak, amit nem akarsz. menj, élj a koszlott debrecenben a cigók között.
2013. okt. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
megígérted neki, belementél, tudtad hogy ez az álma-vágya. neked kellene engedni. inkább örülnél hogy együtt lehettek! elvégre ez a legfontosabb. Ráadásul ez az ő pénze, meg te laksz náluk. Sajnálatos módon nincs túl sok szavad ebben, pénzzel sem tudsz beszállni.
2013. okt. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"egyszer megigértette velem, hogy ha elég pénz lesz és még együtt leszünk oda költözünk"


7.-el egyetértek. Szerintem ezzel le is tisztázódott mit kell tenned. Tetszik vagy sem, ígéretet tettél, az pedig úgy szép ha megtartják. Pont hogy neked kéne így tekintettel lenned rá. Legalábbis én tuti hatalmasat csalódnék a páromba az ő helyében. Miért utálod ennyire a várost? Én 3 évig tanultam ott és meg lehet szokni, sok a külföldi mert ott az egyetem, de kit érdekel? Nem velük kell laknod. Munkát is előbb találnál ott mint a tanyavilágban.


Vagy mész vagy szakítasz. Döntsd el mi a fontosabb, elköltözni egy városba a pároddal, beköltözhettek egy jó kis lakásba (később akár házba), találsz munkát és együtt folytatjátok a közös jövőtök, vagy maradsz egyedül a tanyán, ahol kedvedre megöregedhetsz.

2013. okt. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Együtt vagytok még?

És hol?

2019. jan. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!