Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom nem akar szakítani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nem akar szakítani, de én igen. És ő nem fogadja el a szakításom. Milegyen?

Figyelt kérdés

Nos, szakítottam a barátommal, de leállt könyörögni, hogy ne tegyem mert meg akar változni. Oké meg is változott kb 5 napra, majd megint jött a sok vergődése meg az, hogy én nem csinálok semmit a kapcsolatunkért. Tegnap megint megmondtam neki, hogy nem akarok tőle semmit mert már nem érzem azt a lángot erre megint elkezdett könyörögni, hogy ne tegyem mert ő szeret.

(azért akarok vele szakítani mert bábúnak használ. A múltba sokszor volt olyan, hogy azt hitte, hogy megcsalom. De sose csaltam meg és most főleg nem jönnék össze rögtön egy másik pasival. Idegesítette, hogy más fiúkkal is beszéltem és minden fiút el kellett kerülnöm vagy nem lehetett visszaírni neki. Sokszor volt olyan, hogy megsértett és sírtam. Sokszor volt olyan, hogy fel akartam menni bulizni, de ő nem ért rá (csajosbuli lett volna) de ő nem értette meg és azt mondta, ha elmegyek nagy gondok lesznek. Szóval nem engedett sehova. Csak úgy ha ő is jött. Sokszor veszekedtünk nagyon sokszor és mindig rám fogta, hogy én vagyok a hibás mert gyerekes vagyok és mindig magának adott igazat engem semmibe nézve)


Én már ezt nem bírom tovább és kimondtam, hogy vége. Mire ő elkezdte mondani, hogy ő nem akar elhagyni mert szeret. Azt nem nézi, hogy én nem érzem már ugyan azt.

Most is mondta, hogy beszéljük meg ne hagyjam ott őt.

Valakivel volt ilyen? Tanácsok?


2013. okt. 22. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, te már kimondtad, hogy vége. Akkor neki kuss van, mert nem ő dönt helyette. Nem ő fogja megmondani, hogy te vele vagy-e, vagy sem.

Gratulálok, újra szingli vagy.

Azt a f**t meg kerüld el.

2013. okt. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
helyetted*
2013. okt. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Jól tetted, ennek már nem lett volna jövője.

De, ha nekem mondtál volna ilyet, hogy már nem érzed a lángot akkor hozzákötözlek egy székhez, táncolok kicsit előtted, levágom a jobb füled majd felgyújtalak.

2013. okt. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen. Nem fog változni az illető, hanem még durvább dolgok és cirkuszok várnak rád, ha maradsz.Később meg ha késel 5 percet, olyan cirkusz fog rád várni, hogy jó ha sikerül megúsznod a verekedést. Én nem maradtam.
2013. okt. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha kimondtad, hogy vége, akkor vége. Elkerülöd a pasit, letiltod mindenhonnan. Ennyi.
2013. okt. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Csak a kerdest olvastam de most megmondom h ilyen nincs. Nem vagy eleg eros,temperamentumos szemely. Allj a sarkadra most az egyszer es szakits normalisan
2013. okt. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs , hogy nem fogadja el. Ha találkoztok figyelembe se vedd addig amíg ennyire hülye. Végighallgattad egyszer, akkor meg kell mondani, hogy mit gondolsz. Ez megvolt. Akkor ha nem jött rá, hogy takarodó van, akkor úgy küldd el a pi..ba, hogy eszébe ne jusson többé úgy gondolni rád, mint a szeretett nőjére :) Eszméletlen idegesítő ha valaki rád akaszkodik, lehet, hogy tényleg igen azt érzi amit mondd, de majd elfelejt. Szóval ne sajnáld, keményen.
2013. okt. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!