Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy nagyon jó lány barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nagyon jó lány barátom, akivel már lassan 5 éve nagyon jóba vagyok, majdnem mindennnap találkozok vele. és azthiszem többet akar tőlem mint barátság. Szerintetek? Bővebben lennt.!

Figyelt kérdés
nagyon rendes lány, de az utóbbi időbe voltak furcsa megnyulvánulásai. Ültünk a padon cigiztünk és akkor egyszer csak azt mondja,,, nincsenek otthon anyumék, szexelhettünk volna, én meg csak nézek bambán nem tudtam hirtelen mit mondani. és egyre jobban közeledik hozzám puszilgatja az arcom, simul hozzám. egy szóval nem tudom mit akar ez most jelentei nála, aki esetleg volt már hasonló helyzetbe az kérem segitsen hogy most kellene tennem. Mert nekem is bejön a csaj meg minden, de ha félreértem az egészet akkora meg ekéggé pofára esek. !! :D
2013. okt. 23. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
menny át hozzá és ha letámad ne ellenkezz ;)
2013. okt. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem látom át hogy lehet ezt félreérteni. Legközelebb cigizésnél viccesen kérdezd meg tőle, hogy otthon vannak-e a szülei.
2013. okt. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
tehát ugyértem hogy ha esetleg beprobálkozok nála mert azthiszem hogy bejövök neki és mégse ,, akkor pofára esek ..
2013. okt. 23. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!