Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnam bebizonyitani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnam bebizonyitani a baratomnak, hogy nincs oka feltekenysegre ha mas fiu nemuvel is beszelgetek / jol erzem magam? Csak ot szeretem es egyaltalan eszemben nincs levaltani.

Figyelt kérdés

lassan 5 hnapja es 2 hete vagyunk egyutt a kapcsolatunk egyaltalan nem unalmas sot..:)

ertem en , hogy a feltekenyszeg annak a jele , hogy szeret es nem akar elvesziteni , de megis jobban orulnek , ha nem lenne feltekeny, ha massal beszelgetek..az is igaz,hogy inkabb az a baja,hogy ha mas nyomul ram de attol en meg nem nyomulok a masikra es csak a baratomat szeretem! hgyan tudnam ezt megertetni vele?



2013. okt. 23. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Téveszmét nem lehet meggyőzni, de a saját érdekedben időben húzd meg a határokat, ne hagyd magad bántalmazni.
2013. okt. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ha a bantalmazast szo szoros ertelmeben ertetted,akkor dehogy soha nem bantana csak nem szeretnem , hogy emiatt parazzon , hogy akarki ram nyomul mivel ugysem hagynam
2013. okt. 23. 19:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Beteges féltékenységen te nem segíthetsz, nem is a te dolgod az ártatlanságodat bizonygatni.
2013. okt. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha egy pasi tényleg szerelmes akkor ilyen, nincs ebben semmi beteges. ha te is annyira szeretnéd őt mint ő téged akkor nem bántanád meg azzal, hogy olyanokkal jársz el akikre féltékeny
2015. jún. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aki szeret, az nem önző, és kinéz belőled annyit, hogy nem csalod meg mindenkivel, akit meglátsz.
2015. jún. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!