Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Ki szenvedett úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ki szenvedett úgy mint én?

Figyelt kérdés

Tegnap este barátnőm rávett, hogy nézzük meg a Szex és New York 2 című filmet... nagy nehezen belementem, adtam neki egy esélyt hátha, de emberek, én majdnem eret vágtam magamon annyira nem bírtam nézni azt a szennyet, ezt az ökörséget úristen nem hiszem el, rosszabb volt mint fogorvoshoz menni, jól össze is vesztünk mert nem bírtam...

Kinek kellett kiállnia hasonló "kínzásokat"


2013. okt. 24. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:

én a szulejmántól purcanok ki


de a viharok se semmi, amikor hazajövök délután melóból és kajakkor azt kell néznem.


ettől a kettőtől meghalok!

2013. okt. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az érzelem, amikor nincs barátnőm. :,-(
2013. okt. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gyenge vagy. Az én barátom csendben végigszenvedte az első részét. Szép bosszú volt...:D

GYENGE!

2013. okt. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát azért a barátok közt is odab.@sz nem gyengén, nem tudom, ki képes azt a haszontalan idiótaságot nézni...

A szulejmán pedig szintén rettenetes, vontatott cselekmény, a történelemhez nem sok köze van, folyamatosan szól alatta az agyzsibbasztó zene, stb.

2013. okt. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A barátom legjobb haverja magától nézi a szulejmánt:D nem kell hozzá a barátnője, ő maga rohan haza hogy nézze:D ejnye srácok, ezekszerint jó az a sorozat:D
2013. okt. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Olvass Nők lapját vagy Kiskegyedet.

Ezek még női szemmel nézve is borzalmasak.


18/L

2013. okt. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi megegyeztünk anno: megnézte velem A Dolog című filmet (az 1982-es horrort) és cserébe én megnéztem vele az Ízek, imák, szerelmeket. Láttam már egyet és mást, de az...huh...
2013. okt. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!