Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mar nem tudok adni az igeretei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mar nem tudok adni az igereteire, mit tegyek?

Figyelt kérdés

10 honapja vagyunk egyutt...szeretjuk egymast...nagyon...nem akarom elvesziteni es o sem engem...

de az utobbi idoben allandoan veszekedunk...amit megiger egyik nap azt masiknap ugyanugy megcsinalja velem(pl nem lesz olyan makacs es felreteszi a buszkeseget ha rolam van szo) de nem mindig az van h rajon hogy hulye volt...bocsanatot ker...masnap ugyanaz elorol...aztan tegnap egy koncerten volt hasonlo, mikor otthagyott es elvolt egyik havejaval, majd odajott h beszeljunk...beszeltunk s a vegen a fejehez vagtam mindent ami bantott...es h ne sajnaltassa magat...erre ram nezett es azt mondta h UTAL...elekartam jonni de nem hagyta azt mondta velem akarja leelni az eletet...es bocsassak meg neki...(nem tudom elfelejteni h kimondta h utal...) viszont szeretem:( de ma megint kezdodott minden elorol...nem tudom mit tegyek...


2008. júl. 7. 15:01
 1/7 A kérdező kommentje:
nem vagyunk gyerekek 18 , 19 evesek vagyunk...
2008. júl. 7. 15:04
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha vki igazán szeret, nem tud olyan mondani hogy utál. Szükségetek lenne egy kis távolságra. "Szigoríts be", ha látja rajtad hogy mindenért megbocsátassz az első bocsánatkérésére, akkor ujra megteszi.Ne hagyd.
2008. júl. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem két dolgot lehetne csinálni.Az egyik,hogy kellene nektek egy-két hét külön(szünet),vagy pedig,ha legközelebb ilyet csinál,egy jópár napig "haragudjál"rá.Hátha elgondolkodik,és legközelebb nem teszi meg megint ezeket,ha látja,te nem könnyen bocsájtassz már meg neki...
2008. júl. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
"nem vagyunk már gyerekek".... pedig igen :)
2008. júl. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy korban nem vagytok gyerekek, de a viselkedésetek igenis az. Bizonyítania kellene a párodnak és ezt csak egy 3 napos távolság oldana meg. Ha igazán szeret, akkor be fogja látni, de ha nem, akkor nincs értelme a kapcsolatnak, ezt tapasztalatból mondom!
2008. júl. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
en csak annyit fuznek hozza ,hogy annak idejen nagyon szerelmes voltam az akkori baratomba...es egyszer amikor veszekedtunk azt mondtam neki mergemben h "utallak" ,ez olyan hogy "gyulolom ,hogy nem gyulollek" ,mert az utalni konnyu ,szerelemhez meg batorsag kell...
2008. júl. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszi:) megbeszeltunk mindent...O is hasonlot mondott erre, azt mondta az "utallak" azt jelentette "utalom magam mert ezt csinalom veled..."
2008. júl. 8. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!