Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok (15-17) hogy reagáltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok (15-17) hogy reagáltok arra ha egy fiú bevallja nektek hogy kedvel / tetszel neki?

Figyelt kérdés
Társkereső oldalon / MSN-en!! / élőben
2009. nov. 12. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én beijednék és elhúznám a csíkot...
2009. nov. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
mindenképpen zavarba jönnék (akkor is ha nekem is tetszik a srác, és akkor is ha nem), de persze ez egy nagyon kedves dolog, szerintem mindenki örül, ha tetszik valakinek.
2009. nov. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is zavarba jönnék...:) Utána, ha nekem is tetszik közölném vele, vagy kicsit húznám az agyát, utalgatnék rá, ha viszont nem tetszik akkor valahogy normálisan tudtára adnám.. Ez helyzettől függ szerintem.. :)


16/L

2009. nov. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Helyzettől függ..... Biztos hogy zavarba jönnék, sőt mai napig abba vagyok :D De jóérzés főleg meg ha nagyon bejön a srác.De viszont, ha nem jön be a srác, akkor meg azért jönnék zavarba, mert nem akarok bunkó lenni vele, de még is őszintének kell az illetővel lenni. Ez ilyen lehetetlen megválaszolni, mert mindig máshogy reagálunk..
2009. nov. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

engem mindig hihetetlenül feldob, akár tetszik az illető, akár nem. de azér nem ugrok a nyakába^^

ha tetszik: semleges választ adok de a beszélgetés végén rákacsintok vagy sunyin mosolygok,

ha meg nem: megmondom neki hogy jól esik, de Ő nem keltette fel az érdeklődésemet

2009. nov. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az én esetem az utolsóhoz hasonlít csak részemről nem pattintottak le! :D
2009. nov. 13. 15:26
 7/8 A kérdező kommentje:
tehát valszeg a lány + -an fogadta :D
2009. nov. 13. 15:27
 8/8 anonim válasza:
az utolso iroja: akkor hajra!:P
2009. nov. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!