Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elérni, hogy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni, hogy jó legyen neki?

Figyelt kérdés
A barátommal minden nagyon jó ay ágyban kivéve ha én próbálom neki kézzel vagy szájjal csinálni. Ilyenkor általában lelankad neki. Volt pár alkalom amikor nagyon élvezte annyira ,hogy el is ment ,de az gyakoribb amikor nem. Az elozo barátom mindig élvezte. A mostani barátom azt mondja ,hogy nem baj ,de nekem nagyon rossz hogy nem tudom neki úgy csinálni hogy élvezze. Az onbizalmam is elmegy így a próbálkozástól. De o azt mondja ,hogy nem tudja elmagyarázni hogyan lenne jó mert bogyolult. mit tegyek? hogy csináljam? :S

2013. okt. 25. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
zavarja, hogy a kezedre, vagy a szádba megy ... a saját ondójával nincs kibékülve
2013. okt. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs köztetek minimális bizalom.Nem fedi magát neked fel a férfi, és nem is akarja. Ennek a férfinek más vágyai vannak, valószínűleg a megszokottól jóval perverzebbek, ezért nem tudod normális módon kielégíteni és ő sem tud így kielégülni.
2013. okt. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most lehetne akár azt mondani, hogy te csinálod rosszul. De írtad, hogy előző barátod meg élvezte. Na már most lehet baromi jól is csinálni a dolgokat, de ha valaki éppen nem így csinálja, de viszonylag jól, úgy, hogy a másik elmenjen, akkor nem veled van a baj.

És nem nehéz én úgy gondolom elmagyarázni azt, hogy most éppen a nyelved itt legyen, a kezedet így használd, erősebben vagy gyengédebben csináld...ez nem bonyolult.

Itt valami más lesz a gond.

Lehet valami abban, amit az egyik válaszoló írt.

Nem tudja úgy elengedni magát veled, vagy más fajta vágyai vannak.

Ahhoz, hogy ez rendben legyen köztetek, mindenképpen meg kell beszélni!

2013. okt. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy lehet, hogy vizuális típus. Próbálj úgy helyezkedni, hogy premier plánba lássa a legérdekesebb testrészeid ;) Esetleg 69? Ha ez nem jön be, akkor valszeg tényleg inkább pszichológiai eredetű a dolog.
2013. okt. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!