Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi szólnátok ehhez a kezdemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi szólnátok ehhez a kezdeményezési trükkhöz? Mit szólnátok ha valaki így próbálkozna nálatok (lányok)?

Figyelt kérdés

-mivel nem annyira merek megszólítani csak úgy egy lányt

...arra gondoltam, hogy készítek egy

"meghívó kártyácskát/üdítő kúppont" ... persze valami szépet gondosan megtervezve :) ... és lazán át nyújtom a lánynak mintha reklám cédulát osztanék


Mit szólantok ( lányok ) ha valaki egy ilyet nyújtana át :

a) zebrán épp elsuhanva

b) jelzőlámpánál várakozva és közben válaszra várva

c) szupermarketben / bevásárló központban

d) suli / egyetem / campus

e) buszon / vonaton

f) egyéb helyen


Elfogadna e valaki így a meghívást ?


2013. okt. 25. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:
nem.
2013. okt. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 BlackSword ***** válasza:
2013. okt. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

kúppont semmiképpen, de kupont vagy meghívót sem. általában nem is fogadok el papírt, ah felém nyújtanak, ha el is fogadom , rögtön összegyűröm

ez egy hülye ötlet, ne haragudj.

igenis merd megszólítani, ez a legértelmesebb módja a dolognak!

2013. okt. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nagy eséllyel udvariasan elvenném, aztán a következő kukába ki is dobnám olvasás nélkül.

De ha jó pár méterrel arrébb el is olvasnám, nem tudnék vele mit kezdeni, mert rohanás közben sosem jegyzem meg az emberek arcát, nem is emlékeznék rá, hogy nézett ki az, aki adta (vagyis ebben az esetben rád nem emlékeznék). Az meg biztos, hogy nem mennék vissza szemügyre venni téged, már csak azért sem, mert aki így akar ismerkedni, az valószínűleg már valamennyire rágörcsölt a témára, vagyis ha kicsit csinosabb pofit lát, már nyomja is a kezébe a cédulát - na, én nem akarok egy lenni a sok közül.

2013. okt. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Hová tűntek a férfiak???
2013. okt. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyedi ötlet de nem...nem tudom ez erősen nyomulós, plusz ha hátra is néznék tuti elmenne a kedvem ha azt látnám, hogy éppen másik három csajnak is átadod a "kártyád"...szóval nem.

Amúgy azt h szúrod ki h ki az aki foglalt...csak mert nehogy az egyik kiszemelted pasija hirtelen feltűnjön mögötted mikor "ismerkedsz"

2013. okt. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem állok le egy szórólapossal flörtölni. Már ne is haragudj, de ha megyek, akkor vagy elveszem a szórólapostól a reklámanyagot és megyek (lásd Blaha ahol megállni nem tudsz, mert elsodornak az emberek) vagy rámosolygok és megyek tovább.

Plusz ez olyan cukros bácsi megoldás szerintem...

2013. okt. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 tevetke ***** válasza:
Lehet én vagyok a naiv, de én úgy gondoltam elsőre, hogy csak úgy tenne a kérdező, mintha papírt osztogatna, de valójában csak egy kiszemelt lánynak adna ilyen papírt. Mondjuk még így sem a legjobb próbálkozás. Ha meg tényleg több lánynak adnál ilyet -ahogy a többiek is írták- az már nagyon gáz.
2013. okt. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
úgy gondoltam egynek ... ha nem jön össze akkor egy párnap ámulva egy másiknak ha t alakozok véletlenül egy másikkal ki bejön
2013. okt. 25. 14:41
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem. Ebben annyira benne van, hogy csajt keresel és a külsőm alapján megtetszettem... nem szimpi.

Jobban szeretem, ha az illetőnek van mersze megszólítani, mindegy is, milyen ürüggyel és akkor hív randira, ha legalább pár mondatot jól elbeszélgettünk.

2013. okt. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!