Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? Olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Olyan mintha szégyellne és lenézne.

Figyelt kérdés

Senki sem tökéletes, így én sem, követek el apróbb hibákat.

Pl van, hogy elfelejtek dolgokat, belekavarodok a mondani valómba és van, hogy néha el is ejtek ezt- azt. Főleg, mikor a párommal vagyok, annál jobban próbálok összpontosítani és koncentrálni, de akkor vagyok a legügyetlenebb.

Azt vettem észre, hogy ha egy ilyen apró hibát követek el, mindig csúnyán, furán néz rám.

Pl leejtettem valamit(semmi baja nem lett)de már fogta fejét, és úgy nézett rám mint egy hülyére.

Rögtön jön a pfúúú meg a jajjjj ...

Vagy véletlenül ráléptem a cipőjére, mert épp csikizett vagy valamit csináltunk, már szinte kiabált, hogy mit csinálok már, ha lehet tegyem tönkre a cipőjét.

Annyira rossz érzésem lesz olyankor,és szégyenlem magam...

Miért veszi olyan komolyan és néz le engem?


2013. okt. 25. 14:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele, nem tisztel.
2013. okt. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj,de szerintem ő nagyon bunkó,én biztos nem bírnám!
2013. okt. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem agyilag valami gigszer van nála

úgy tippelem hogy emiatt a különcség miatt is zúgtál bele (rövidtávon titokzatos és érdekes egy gyogyós de hosszútávon lám kellemetlen lehet)

2013. okt. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

:/

Én azonnal elnézem neki az ilyeneket, próbálok neki segíteni ha ilyen történik. De már én érzem magam kellemetlenül emiatt és szégyenkezek, hogy jaj mit csináltam, pedig ha jól belegondolok nem is olyan nagy dolog.

Néha nem is merem magam elengedni, mert csak koncentrálok hogy ne ügyetlenkedjek, de mindig balul sül el...

2013. okt. 25. 14:24
 5/11 anonim ***** válasza:
Meg kéne ezt beszélnetek,és ha megérti,akkor jó,és változtat ezen,ha nem,akkor pedig szakíts vele!
2013. okt. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Minél inkább koncentrálsz és próbálsz megfelelni,annál inkább balul fog elsülni,vagy nem úgy,ahogyan szeretnéd.Így sosem leszel önmagad.Ne görcsölj,legyél önmagad,te ilyen vagy.Ne magadat okold már mindenért!Ha ő ezt nem fogadja el,akkor vele van a baj,és nem veled.
2013. okt. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

" pfúúú meg a jajjjj"


Páwa a gyerek mi?


illetve ha te vagy a csávó


plázaribi a csaj mi?

2013. okt. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha szeretne, arra törekedne, hogy lazulj el a társaságában, és érezd magad minél jobban.
2013. okt. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ez így elég.. na nem szólok bele de ha nem vagy vele boldog akkor mégis mért vagy vele ?
2013. okt. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az ilyen pasi nem normális. Dobd ki!
2013. okt. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!